CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Przygody przedszkolaków - Przedszkole nr 16 w Koninie

Przygody przedszkolaków - Przedszkole nr 16 w Koninie

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu nr 16 w Koninie

Przedszkolacy z Przedszkola nr 16 im. Jana Brzechwy w Koninie nie zapomnieli o Dniu Babci i Dziadka. Chętnie uczyli się wierszyków dla swoich ukochanych babć i dziadków, śpiewali wesołe piosenki o babciach, które pieką najlepsze ciasteczka i dziadkach, którzy we wszystkim pomagają swoim wnukom.

Oczywiście nie zabrakło laurek i upominków, które samodzielnie i z pełnym zaangażowaniem dzieci wykonywały pod kierunkiem swoich pań w przedszkolu.

Panie nauczycielki z poszczególnych grup zrobiły pamiątkowe zdjęcia oraz nagrały filmiki i wysłały do rodziców i dziadków wraz z życzeniami za pomocą komunikatorów społecznościowych.

Pamiętamy o naszych Babciach i Dziadkach i bardzo Ich Kochamy”

...takie było hasło przewodnie w tym roku w naszym przedszkolu.

Bal karnawałowy w Przedszkolu
Nr 16 im. Jana Brzechwy w Koninie

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu jest w naszym przedszkolu bal karnawałowy. Jest atrakcją niezwykle lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu pozytywnych przeżyć i radości.

Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać przebrane dzieci było też bardzo trudno.

Przedszkolaki z dumą i radością pozowały do zdjęć grupowych i indywidualnych wykonywanych przez panie. Wystrój i dekoracja holu wprowadziła w radosny nastrój wszystkich zebranych, zachęcając w ten sposób do dobrej i wesołej zabawy. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami

w proponowanych przez panie prowadzące zabawach i konkursach. Na holu podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka, Kaczuch.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem owego balu.

Kolejny bal karnawałowy już za rok!!!

KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Koncert pełen emocji w Muzeum Okręgowym w Koninie
Kolejne niezwykłe muzyczne podróże za nami! Tym r...
Wilczy Gang
Filmowa przygoda dla małych i dużych.
"Złodziejaszki" na bulwarze
Japoński dramat „Złodziejaszki” otworzy cykl...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ