CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Przystanek Malucha w FERIO Konin, czyli strasznie fajna zabawa
Kamila Lorek
Autor: Kamila Lorek

Przystanek Malucha w FERIO Konin, czyli strasznie fajna zabawa

Do Halloween jeszcze trochę czasu, ale... to wcale nie znaczy, że mamy sobie odmawiać "strasznie" fajnej zabawy! Tym bardziej, kiedy wspólnie... rodzinnie... wybieramy się na zakupy. Bo większość z Was zapewne zna z autopsji te rodzinne zakupy... nudę, zmęczenie, płacz przy regałach z zabawkami. A przecież zakupy mogą być zabawne, a udowadnia to C.H. FERIO Konin, organizując...

Przystanek Malucha w FERIO Konin

...czyli przystań fantastycznej zabawy dla dzieci i strefę odpoczynku dla ich rodziców. Tak było również wczoraj, kiedy w głównym hallu FERIO rozłożyła się ekipa Przystanku Malucha, racząc najmłodszych gości centrum wspólnymi zabawami i animacjami. 
W Przystanku Malucha jest bowiem czas i miejsce dla zabaw dla wszystkich - najmłodszych, średniaków i małolatów. Nie mogło być inaczej i wczoraj! W przystankowej strefie przygotowano kącik zabaw dla maluszków, w którym do Waszej dyspozycji była gigantyczna tablica i kolorowe kredy oraz sympatyczne miasteczko z drewnianymi autkami. Dla małolatów przygotowano strefę drewnianych klocków... i zdradzimy Wam, że te przepiękne budowle z klocków widoczne na zdjęciach wykonał 11-letni chłopiec, budząc zachwyt i nieukrywany podziw wśród odwiedzających FERIO i animatorki w Przystanku Malucha. A bohaterką wczorajszych zajęć plastycznych była dostojna, tłuściutka, sympatyczna... DYNIA. Z przyjemnością przystąpiłyśmy z Basią do wspólnego wycinania i wyklejania naszej dyni.
Było twórczo i bardzo sympatycznie! Dziękujemy za wspólną STRASZNIE FAJNĄ zabawę!
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Solan i Ludwik: Misja księżyc
Filmowa przygoda dla małych i dużych.
Noc Kultury 2020
Koncerty, wystawy, nocne kino i silent disco – tak...
Spektakl taneczny "dowód bardzo osobisty"
Koniński Teatr Tańca oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Koni...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ