CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Roboty opanowały Ferio Konin!
Kamila Lorek
Autor: Kamila Lorek

Roboty opanowały Ferio Konin!

Widzieliście już wystawę robotów, która specjalnie dla Was powstała w Ferio Konin? Jeśli nie, to serdecznie zachęcamy Was do spotkania "oko w oko" z replikami znanych niemalże wszystkim robotów - bohaterów filmów i kreskówek.

Iron Men, Terminator i Robocop w C.H. Ferio

Przestronne korytarze Ferio Konin bez problemu pomieściły giganty, które stanowią nie lada atrakcję dla klientów centrum handlowego w Starym Mieście. Szczególnie ci najmłodsi z nich chętnie przystają przy nietypowych gościach centrum i z nieukrywaną fascynacją i podziwem dla ich wielkości i siły obserwują detale replik. Eksponaty robią wrażenie... szczególnie te największe z nich.
Polecamy Wam serdecznie odwiedziny Ferio Konin, bo przy natłoku wakacyjnych zakupów i letnich wyprzedaży, wystawa robotów stanowi nie tylko bardzo ciekawy element wystroju Ferio, ale przede wszystkim sympatyczną odskocznię, a dla najmłodszych i ich opiekunów z całą pewnością jest to sposób na "zabicie zakupowej nudy". Dużą przyjemnością było dla nas obserwowanie ciekawskich widzów.
Ekspozycja potrwa jeszcze tylko do piątku, więc spieszcie się!
KOMENTARZE
O AUTORZE
Kamila Lorek
Kamila Lorek
Od jakiegoś czasu zmagam się z „rolą życia” – jestem MAMĄ niezwykłej Dziewczynki, która przewartościowała moją rzeczywistość. Jej podporządkowałam swoje życie zawodowe i dla niej bardzo świadomie rezygnuję z niektórych aspektów życia społecznego – uwierzcie mi, jest warta każdych wyrzeczeń! Priorytetem jest dla mnie moja Rodzina i budowany wspólnymi emocjami i marzeniami Dom. Z wykształcenia jestem pedagogiem, jednak moich doświadczeń zawodowych nie można opisać w kilku zdaniach. Wśród znajomych mam przydomek Zołza – i coś w tym jest. W wolnych chwilach latam na miotle, gotuję eliksiry i popełniam czary-mary, uważając żeby po raz kolejny nie spłonąć na stosie. Jestem zbudowana z kontrastów - lubię milczeć, ale jednocześnie zawsze muszę mieć „ostatnie słowo”. Wierzę w potęgę Ludzi i doświadczeń i uważam, że w życiu nic nie jest rolą przypadku i „zbiegu okoliczności” (w końcu jakoś tutaj trafiłam!). Fascynują mnie proste podróże do (nie)zwykłych miejsc i (nie)powtarzalne Spotkania z Ludźmi. Celebruję „drugie życie” przedmiotów, nie wyobrażam sobie domu bez zwierząt i tupotu małych stóp oraz poranka bez kubka CIEPŁEJ kawy z ekspresu. Jestem przekonana, że wspólnymi siłami możemy odczarować to nieco smutne miasto i mamy realny wpływ na jakość życia nas i naszych Dzieci w Koninie!
PODOBNE WPISY
Zostań stylistką Ferio Konin
Weź udział w naszym najnowszym modowym konkursie i zosta...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ