CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Romantyczne tango z KDK

Romantyczne tango z KDK

W Walentynki zapraszamy na fanpage Konińskiego Domu Kultury na Facebooku, gdzie na walentynkową niespodziankę przygotowaną przez zespół KDK w Koninie specjalnie dla Was!

Będzie to niesamowite, romantyczne tango. Zatańczy instruktorka tańca towarzyskiego z Konińskiego Domu Kultury Anna Cherniei, a na skrzypcach zagra Mirosław Grzanka, kierownik artystyczny Konińskiego Kameralnego Zespołu Smyczkowego Ad Libitum.

- Zapraszamy wszystkich 14 lutego do oglądania naszej prezentacji na Facebooku KDK. Będzie to upominek od nas dla wszystkich zakochanych. W tangu jest energia, która płynie z serca, towarzyszące tancerzom emocje powodują, że rodzi się między nimi chemia, nagle świat przestaje istnieć, jest tylko muzyka i oni – mówią Anna Cherniei i Mirosław Grzanka.

- Wciąż zapraszamy jeszcze do udziału w walentynkowych konkursach, które ogłosiliśmy na naszym Facebooku. To trzy konkursy: filmowy, taneczny i muzyczny, a do wygrania są: roczny bilet do Kina Centrum, lekcja tańca towarzyskiego właśnie z Anną Cherniei oraz sesja zdjęciowa, którą wykona Zdzisław Siwik, fotograf, reżyser, laureat wielu konkursów.

Rozstrzygnięcie konkursów – w walentynkowy weekend.
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Wystawa ,,Kobiety” już 7 marca w Konińskim Domu Kultury
Plastycy z Atelier KreDKa zapraszają na wystawę ,,Kobiety".
Bezpieczne walentynki w konińskiej jedenastce
Poniedziałek to dzień walentynek… bezpiecznych wa...
Trolle 2
Filmowa przygoda dla małych i dużych.
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ