CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Rozpoczął się kolejny Jarmark Świąteczny "KOLĘDA NA WYSOKOŚCI"

Rozpoczął się kolejny Jarmark Świąteczny "KOLĘDA NA WYSOKOŚCI"

Pachnący, rodzinny i kolorowy ... taki jest Świąteczny Jarmark w Koninie. 

Po raz kolejny punktualnie o dwunastej rozpoczął się Jarmark Świąteczny "KOLĘDA NA WYSOKOŚCI". Na mieszkańców Konina i okolic czekają kolorowe i pachnące stoiska. Znajdziecie na nich mnóstwo pyszności. Będziecie mogli ich spróbować na miejscu lub zakupić i spróbować podczas rodzinnych spotkań. Na świątecznych straganach możecie również nabyć oryginalne rękodzieła, które będą idealne na świąteczne prezenty. 
 
Na dużych i małych czekają zjawiskowe Anioły, Śnieżynki, Mikołaj i Diabły na szczudłach. Dzieci będą też mogły wykonać sobie zdjęcie z Mikołajem. 
 
Podczas jarmarku nie zabrakło też miejsca na świąteczne warsztaty. Ozdabianie pierników, wykonanie świątecznych stroików czy zimowy las w słoiku będziecie mogli wykonać podczas dzisiejszych i jutrzejszych warsztatów. 
 
Dziś wieczorem zaśpiewa dla Was KAYAH. Artystka zaprezentuje polskie kolędy, tradycyjne piosenki bożonarodzeniowe i autorskie utwory świąteczne w niezwykłych, wzruszających aranżacjach.
 
Jeżeli nie zdążycie dziś zajrzeć na świąteczny jarmark to nic straconego. Zapraszamy Was także jutro w samo południe na plac przed DK - Oskard. Atrakcji na pewno nie zabraknie. 
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Mikołajki w Kinie Helios
Mikołajki to wyjątkowy czas dla całej rodziny, a najleps...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ