CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Roztańczona akcja charytatywna dla konińskich zwierzaków

Roztańczona akcja charytatywna dla konińskich zwierzaków

Gorące rytmy ZUMBY, kolorowe światła i mnóstwo pozytywnej energii wypełniły przestrzeń Hali Sportowej MOSiR przy ul. Dworcowej w Koninie. A wszystko to za sprawą akcji pt. 

Mikołajkowy Maraton ZUMBY

Jej organizatorem był Jacek Roszak - instruktor ZUMBY, który już po raz kolejny postanowił wesprzeć Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie i jego włochatych podopiecznych. Do współpracy zaprosił Kingę Kijak z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami - Oddział w Koninie oraz zaprzyjaźnionych instruktorów tańca: Elizę Rybarczyk, Monikę Zawadzką i  Adama Możdżera. W czwórkę przeprowadzili fantastyczny maraton ZUMBY!

W imprezie uczestniczyło około 50 osób, które pod okiem 4 instruktorów nieprzerwanie przez kilka godzin spalały kalorie i ładowały się endorfinami. Dzięki ich obecności udało się zebrać 926,00 zł. - mówi Kinga Kijak - skarbnik Zarządu TOZ Konin

Na co przeznaczone zostaną zebrane środki?

Pieniądze przeznaczone zostaną na dofinansowanie remontu pomieszczeń schroniska, w celu przystosowania ich do wymogów PIW oraz przede wszystkim zwiększenia komfortu przebywających w schronisku zwierząt. - zapewnia Kinga Kijak

My gratulujemy pomysłu i fantastycznej inicjatywy, która nie tylko zapewniła uczestnikom fantastyczną zabawę, mnóstwo radości i pozytywnej energii, lecz poza wszystkim miała charakter dobroczynny i pozwoliła w gorącym przedświątecznym okresie nie zapominać o naszych "Braciach Mniejszych".

KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Rytmix zatańczył dla Schroniska
Młodzi tancerze "Rytmixu" pokazali swoje ogromne serce d...
Charytatywny Bal Karnawałowy
Zapraszamy na bal karnawałowy ... z myślą o czworonogach.
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ