CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Ścianka Wspinaczkowa WPINKA w Koninie nadal otwarta

Ścianka Wspinaczkowa WPINKA w Koninie nadal otwarta

Już od tego weekendu część miejsc rekreacji i sportu zawiesiło swoją działalność z powodu nasilenia epidemii koronawirusa i nałożenia obostrzeń obligujących baseny i siłownie w Polsce do czasowego ograniczenia oferty. Obostrzenia te nie dotyczą jednak tych form sportu i rekreacji, które nie stanowią zagrożenia dla rozprzestrzeniania się wirusa. Do takich należą m.in. ścianki wspinaczkowe.

Ścianka Wspinaczkowa WPINKA w Koninie zaprasza spragnionych sportu i rekreacji do skorzystania z oferty wspinaczki!


 

Jesteśmy dla Was i robimy co w naszej mocy by było bezpiecznie...

...zapewniają pracownicy WPINKI i zapraszają do odwiedzin i rejestracji wejść telefonicznie pod numerem telefonu 537 007 407. W trosce o wysoką jakość świadczonych usług oraz bezpieczeństwo i zdrowie użytkowników ścianki wspinaczkowej, załoga WPINKI dokłada wszelkich starań, aby wspinaczka była nie tylko przyjemnym wysiłkiem, ale i bezpieczną dla zdrowia formą spędzenia czasu wolnego. Dlatego rekreacji towarzyszy reżim sanitarny i szereg restrykcji, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa użytkowników ścianki wspinaczkowej.​


WPINKA TO JEDYNE TAKIE MIEJSCE NA MAPIE KONINA...

...ponieważ do Waszej dyspozycji są drogi dedykowane dzieciom i dorosłym o zróżnicowanym stopniu trudności. Na dzieci najmłodsze czeka tam kolorowa i całkowicie bezpieczna ściana PLAY WALLS. 
Ścianka wspinaczkowa WPINKA oferuje różnorodny cennik: wejścia jednorazowe, rodzinne, karnety. Ścianka Wspinaczkowa WPINKA organizuje również imprezy okolicznościowe takie jak urodziny.

Konin - Wola Podłężna
ul. Licheńska 4
Telefon: 537 007 407

Po więcej informacji klikajcie w >KATALOG FIRM<

KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
WPINKA Ścianka Wspinaczkowa w Koninie otwarta
Zespół WPINKI dokłada wszelkich starań, abyście c...
Ścianka Wspinaczkowa WPINKA w Konin ponownie otwarta
Już 1 czerwca WPINKA wznowiła swoją działalność i zapras...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ