CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Spotkanie (bardzo) kobiece, czyli nasza inauguracja cyklu Konin Miasto Kobiet 2020
Konin Dzieciom
Autor: Konin Dzieciom

Spotkanie (bardzo) kobiece, czyli nasza inauguracja cyklu Konin Miasto Kobiet 2020

Stylowe... kolorowe... pełne pasji... piękne... takie było właśnie

... Spotkanie (bardzo) Kobiece ...

dla kobiet z Konina i okolic zorganizowane przez portal KoninDzieciom.pl i Fundacja Konin Dzieciom wraz z gronem niezwykłych Partnerów i Sponsorów.   W minioną niedzielę w Strefie "K" Konińskiego Domu Kultury spotkało się kilkadziesiąt niezwykłych kobiet. W jednej przestrzeni i czasie kilku godzin spotkało się również grono niezwykłych Partnerów wydarzenia dla których "kobiecość" stanowi wartość niepowtarzalną, aby zaprosić kobiety do swojego świata naturalności i makijażu, stylu i piękna, spa i relaksu, rozwoju osobistego i komfortu fizycznego. Te enigmatyczne zagadnienia to nic innego jak energetyczny pokaz makijażu w wykonaniu Gabriela Zamojskiego, warsztaty stylu i looku Magdaleny Turnickiej, pokaz japońskiej sztuki KOBIDO w wykonaniu YASUMI Medestetic & SPA w Koninie, pokaz Mu Massage w wykonaniu gabinetu VELE, wzruszające wystąpienie Pauli Walczak o kanonie kobiecego piękna i fotografii (bardzo) kobiecej oraz warsztaty Olgi Balcerzak o poznaniu, zrozumieniu i akceptacji fenomenu kobiecego ciała.

Owa "kobiecość" właśnie była przede wszystkim tematem przewodnim wszystkich elementów spotkania... W czasie kilku godzin prelekcji, warsztatów, pokazów ta "kobiecość" stanowiła punkt wyjścia dla rozważań, wspólny mianownik dyskusji, pretekst to relaksu i odrobiny rozrywki, element łączący i unikatowy zarazem.

... Spotkanie (bardzo) Kobiece ...

Było stworzone dla Kobiet i przez Kobiety właśnie, z myślą o każdej z Was z osobna i wszystkich Nas razem. Jego głównym założeniem było sprawić radość i przyjemność jego Bohaterkom - miało być dla Nich chwilą wytchnienia, okazją wspólnie spędzonego czasu i gwarnych rozmów, szansą na refleksję i chwilę zadumy nad własną rolą i rangą oraz pretekstem do "damskiej solidarności". Było takie jak My - gwarne, zabawne, kolorowe, jaskrawe... Bo to spotkanie TAKIE właśnie miało być... wielobarwne i kontrastowe w wymowie i treści tak, aby odzwierciedlało tak szerokie spektrum jakim jest "kobiecość", po to aby stanowiło wartość dla każdej z jego Bohaterek. Nie zabrakło w nim jednak merytorycznych wskazówek i chwil wzruszeń... był również czas głębokich przemyśleń dotyczących szeroko pojętych zmian roli, rangi, pozycji społecznej kobiet, kanonu kobiecego piękna oraz etapów rozwojowych kobiecego ciała. Obok prozaicznych tematów i przyjemnych dla oka i ucha pokazów i wystąpień poruszało również zagadnienia trudne i zachęcało do głębokiej refleksji.
 
Dziękujemy Konińskiemu Domowi Kultury "KDK" za udostępnienie nam przestrzeni Strefy "K" i nieocenione wsparcie logistyczne i organizacyjne wydarzenia.

Dziękujemy również wszystkim Partnerom Strategicznym wydarzenia oraz sponsorom Loterii Fantowej: 
Yasumi Medestetic, Instytut Zdrowia i Urody, Gabrialowi Zamojskiemu z Zamojski - makijaże, Osobistej Stylistce - Magdalenie Turnickiej, Pauli Walczak - Fotografia Przyjazna, Vele Bio-Kosmetyka, brafitterkom i cudownym Kobietom z Salonu Bielizny Brafia, Oldze Balcerzak z Centrum Terapii i Rozwoju PUZZLE.

Nagrody w Loterii Fantowej ufundowali również:
proARTI, Klub Strefa, Image Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej, Kogel-Mogel, Kino Centrum, Kino Helios, Salon Urody DELUX, YuukiSushi, Salon Fryzjerski Spokojna Głowa Sylwia Karczewska, STYL Hair & Beauty, DepilConcept, Tutti Santi, Primabiotic, Loko the Steakhouse, Fit Comfort, Central Park Burgerownia, Bar Burger 73'st, Kawiarnia Parkowa, Jem Sushi, Glam Lash - Natalia Kaczmarek - Stylizacja Rzęs, Pan z Brodą - restauracja - Konin, Made by Mums.

Odzwierciedleniem niezwykłej energii wczorajszego spotkania jest poniższa fotorelacja w wykonaniu Anny Szwacińskiej oraz Pauli Walczak, której dziękujemy najpiękniej za Jej obecność wówczas i towarzyszenie nam wcześniej... później... zawsze... (i kropka!)

Tekst: Kamila Lorek
Fotografia: Anna Szwacińska i Paula Walczak
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ