CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Spotkanie tak bardzo kobiece ...
Ania Szwacińska
Autor: Ania Szwacińska

Spotkanie tak bardzo kobiece ...

Kreatywnie, kolorowo, kobieco … tak było dziś na pierwszym STYLOWYM Spotkaniu dla Kobiet. To dziś każda kobieta mogła poczuć się pięknie i wyjątkowo. A to wszystko za sprawą trzech cudownych muszkieterek … Magdy, Danusi i Ewy. Te niesamowite kobiety przeniosły nas w cudowny świat mody i urody. Pokazały idealną stylizację i perfekcyjny makijaż w … 6 minut.

 

A czego dowiedziały się dziś uczestniczki stylowego spotkania … ?

Każda kobieta powinna wiedzieć, że najlepsza stylizacja nigdy nie będzie THE BEST OF bez dobrze dobranej bielizny. Najlepiej wie to Danusia. Kobieta od zadań specjalnych ... Danusia jest niezwykłą kobietą, która z ogromną pasją prowadzi salon bielizny Brafia w Koninie. Jest profesjonalistką w każdym calu … a dziś zaprosiła nas do swojego świata, przekazała swoją olbrzymią wiedzę i podzieliła się z nami swoim zawodowym i … kobiecym doświadczeniem. Więcej o doborze odpowiedniej bielizny dla mam karmiących piersią możecie przeczytać TUTAJ.
W dobrze dobranej bieliźnie można ruszać dalej w zakupowy i modowy świat. A najlepiej zrobić to z Osobistą Stylistką Magdaleną Chojnacką. Magda o modzie wie wszystko … uczestniczki szkolenia z zapartym tchem słuchały jej porad o typach sylwetki, kolorach, fasonach i nowych trendach … i nawet krawiecki centymetr okalający nasze biodra i talię nie był tak straszny! Nie było Was dziś z nami, a chcecie poznać modowe tajemnice Magdy? Zapraszamy Was do lektury jej CYKLU MODOWEGO … “moda w pigułce”.

Do perfekcyjnego wyglądu brakuje nam tylko perfekcyjnego makijażu .. i to w 6 minut … zadbała o niego wizażystka Ewa Rybicka, która pokazała nam makijażowe triki oraz ostrzegła przed najczęściej popełnianymi błędami.

Było stylowo, było smacznie …było coś dla ciała i coś dla ducha  i… z sercem dla Jagienki! Bo taki był główny cel naszego spotkania. Pomoc dla małej Wojowniczki, która zmaga się z trudnym przeciwnikiem. Jagna ma tylko 10 lat i zmaga się z nowotworem nerwów obwodowych. Dochód z dzisiejszego spotkania został przekazany na jej operację … i wiarę w lepsze, zdrowsze jutro.
Dziękujemy każdej z Was za dorzucenie swojego kawałka serca i dobrych myśli.

Dzisiejsze stylowe spotkanie było bardzo wyjątkowe .. i na pewno nie ostatnie w sezonie! Już mamy wyznaczony termin kolejnego stylowego wydarzenia! Bądźcie czujne.

Dziękujemy także Kawce Karafce za najpyszniejszą sobotę w mieście.
 
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Konkurs bardzo rodzinny!
Kreatywne prezenty od Made by Mums.
Przegląd recytatorski pt. „Zdrowym być”
Na początku kwietnia w Przedszkolu Nr 8 im. Janka Wędrow...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ