CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Sukcesy tancerzy Studia Tańca Rytmix Konin na Costa Brava

Sukcesy tancerzy Studia Tańca Rytmix Konin na Costa Brava

Międzynarodowy Festiwal Dzieci i Młodzieży w Hiszpanii „LA COSTA MUSICAL”  na COSTA BRAVA przyniósł tancerzom Studia Tańca Rytmix Konin duży sukces:

1. miejsce za układy „Siła życia”, „Don’t stop me now”, 2 miejsce za układy „Sweet”, „Zatrzymaj się” oraz dyplom dla Wiesławy Wolnej.

W dniach 22.06.-02.07.2019r. tancerze Studia Tańca Rytmix Konin byli uczestnikami wspaniałej wakacyjnej przygody.

W drodze do Hiszpanii, jadąc przez Francję, odwiedzili „PARK DISNEYLAND”, a w drodze powrotnej bawili się w „PARKU ASTERIXA”.

Koncerty, zwiedzanie Barcelony, warsztaty taneczne z międzynarodową kadrą instruktorów oraz słoneczna zabawa w towarzystwie najlepszych zespołów - to wszystko było udziałem tancerzy Studia Tańca Rytmix Konin.

Atrakcje Hiszpanii są tak zróżnicowane jak cały kraj. Hiszpania znana jest z tapas, suszonej szynki, flamenco, najlepszych klubów piłkarskich i bitwy na pomidory, a wśród atrakcji nie brakuje wspaniałych zabytków architektonicznych, plaż i gór. Top Art. Festiwal to połączenie doskonałej zabawy i pracy. Były rozwijające warsztaty, próby, pokazy, oraz prezentacje konkursowe. Nie zabrakło równiż miejsca na zwiedzanie i rozrywkę. Wspaniały festiwal z wspaniałymi wynikami dla Konina! - podkreśla Martyna Wolna ze Studia Tańca Rytmix w Koninie.

KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Rytmix świętował zakończenie roku artystycznego
Tańcem podziękowali najbliższym za wsparcie za możliwość...
Zakończenie sezonu artystycznego w Szkole Tańca i Akrobatyki Takt Konin
To był wyjątkowy sezon artystyczny pełen radości, niespo...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ