CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Szkoła Językowa Mała Lingua w Koninie - uczy bawiąc i bawiąc uczy

Szkoła Językowa Mała Lingua w Koninie - uczy bawiąc i bawiąc uczy

Uczniowie Szkoły Językowej Mała Lingua w Koninie poznają język angielski za pomocą autorskiej metody Mała Lingua.

Nauka języka angielskiego wcale nie musi być nudna - udowadniają to lektorzy i uczniowie konińskiej szkoły języków obcych Mała Lingua. Tam bowiem nauka języka angielskiego oznacza fantastyczną zabawę.

Nie od dziś z resztą wiadomo, że najlepsze efekty nauczania osiągane są przez uczniów w działaniu praktycznym, edukacji angażującej wszystkie zmysły, relacjach rówieśniczych, podczas rozwiązywania sytuacji problemowych. Te wszystkie obszary i potencjał naturalnych zdolności dzieci wykorzystuje autorski program szkoły Mała Lingua i metoda pod tym samym tytułem. 

Czym jest metoda Mała Lingua?

To metoda nauczania opierająca się na stymulacji polisensorycznej. Polega ona na poznawaniu otaczającego świata i języka obcego z wykorzystaniem wszystkich pięciu zmysłów: wzroku, słuchu, smaku, węchu i dotyku. W taki sposób, poprzez odczuwanie, doświadczenie i przeżywanie otaczającego świata, szkoła oferuje naukę języka obcego w sposób skuteczny, a jednocześnie przyjemny dla dziecka - w atmosferze zabawy i twórczo spędzonego czasu, rozbudzania ciekawości światem i relacji społecznych. Za pomocą "small talk" dzieci mogą  w sposób spontaniczny przygotować się do komunikacji w języku obcym, aby wykorzystać te umiejętności w przyszłości na przykład za granicą lub w przypadku spotkania obcokrajowca.
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ