CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Tancerze Studia Tańca Rytmix brali udział w Turnieju WADF DANCE CUP w Piotrkowie Kujawskim.

Tancerze Studia Tańca Rytmix brali udział w Turnieju WADF DANCE CUP w Piotrkowie Kujawskim.

W dniu 7 maja 2022 r. tancerze Studia Tańca Rytmix brali udział w Turnieju WADF DANCE CUP w Piotrkowie Kujawskim. Zdobyte wysokie miejsca na podium i świetna zabawa towarzyszyła wszystkim.

Oto wyniki

1 miejsce - Amelia Nowak-Solo Jazz Youth
1 miejsce - Amelia Nowak-Solo Contemporary Youth
1 miejsce – RYTMIX 2A - Small Teams Show Juniors "METAMORFOZA" - Białas Wiktoria, Banaszak Julia, Olejniczak Marika, Pietraszek Wiktoria, Przybyła Nikola, Tycz Nikola.
2 miejsce –RYTMIX 2A- Small Teams Show Juniors - "KRĄG" – Oksiak Zuzanna, Nowak Amelia, Zasada Roksana, Zimna Julia.
2 miejsce – RYTMIX 2A- Small Teams Contemporary Ballet Juniors - BYŁAŚ RÓŻĄ_ - Oksiak Zuzanna, Przybyła Nikola, Zasada Roksana, Zimna Julia, Nowak Amelia
2 miejsce – RYTMIX 2A - Teams Juniors Jazz - JUMPIN JACK – Bąbka Julia, Banaszak Julia, Białas Wiktoria, Kościańska Zuzanna, Oksiak Zuzanna, Olejniczak Marika, Pietraszek Wiktoria, Pikowska Amelia, Przybyła Nikola, Siwa Aleksandra, Tycz Nikola, Zasada Roksana, Zimna Julia.
2 miejsce – RYTMIX 3A - Small Teams Jazz - HEY PACHUCO – Goździk Eliza, Karmelita Aleksandra, Łechtańska Julia, Nowak Kaja, Przybyła Julia, Rybarczyk Zuzanna.
2 miejsce - Łechtańska Julia, Przybyła Julia - Duet Contemporary Juveniles
2 miejsce - Zuzia Rybarczyk-Aleksandra Karmelita - Duet Contemporary Juniors Juveniles
3 miejsce – RYTMIX 2A - Small Teams Jazz Juniors – Nowak Amelia, Oksiak Zuzanna, Przybyła Nikola, Zasada Roksana, Zimna Julia, Banaszak Julia.
3 miejsce – RYTMIX 3A - Teams Juveniles Jazz - KILL THE LIGHTS – Bakun Oliwia, Dymydova Kazyna, Golejewska Marcelina, Goździk Eliza, Guźniczak Patrycja, Karmelita Aleksandra, Łechtańska Julia, Nowak Kaja, Przybyła Julia, Rybarczyk Zuzanna, Sałop Daria, Sroczyńska Magdalena, Wróblewska Hanna
4 miejsce – Zimna Julia - Solo Contemporary Juniors
4 miejsce - Wiktoria Nowak-Maja Olszewska – Duet Jazz Juveniles
5 miejsce – Zasada Roksana - Solo Jazz Juniors
5 miejsce – Łechtanska Julia - Solo Contemporary Juveniles “BLUSZCZ”
6 miejsce – Karmelita Aleksandra - Solo Contemporary Juveniles
Uczestnictwo w finale – Banaszak Julia - Solo Jazz Juveniles „Mambo”
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ