CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Wigilia w Przedszkolu nr 7 w Koninie

Wigilia w Przedszkolu nr 7 w Koninie

Dnia 18.12.2020 r. w Przedszkolu nr 7 "Bolek i Lolek" w Koninie dzieci z grupy „Pszczółki” przedstawiły Jasełka dla dzieci oraz całego personelu przedszkolnego.

Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności wokalne i aktorskie. Wszystkim przedszkolakom należą się pochwały za zaangażowanie, śpiewanie kolęd i pastorałek, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę. Wielkie podziękowania należą się także naszej katechetce Pani Violetce, która opowiedziała dzieciom o tradycjach wigilijnych.

Na koniec Pani dyrektor Ewa Siwek oraz Pani wicedyrektor Monika Bąk podziękowały za występ i złożyły wszystkim życzenia.

Największą niespodzianką dla dzieci był wywiad ze Świętym Mikołajem oraz jego taniec przedstawiony specjalnie dla naszych przedszkolaków. Dzieci pod choinką znalazły prezenty, które zostawił Święty Mikołaj. Po uroczystości tradycyjnie każda grupa w swojej sali usiadła do wspólnego wigilijnego posiłku Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają wiadomości o tradycjach i zwyczajach świątecznych, lecz wzmacniają serdeczne relacje między dziećmi.

KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Wilczy Gang
Filmowa przygoda dla małych i dużych.
"Złodziejaszki" na bulwarze
Japoński dramat „Złodziejaszki” otworzy cykl...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ