CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Wiosenne nabory w Akademii Piłkarskiej Reissa

Wiosenne nabory w Akademii Piłkarskiej Reissa

Rodzicu, trwają wiosenne nabory do Akademii! Rozwijaj pasję swojej pociechy i zapisz ją na treningi! "Zaufaj nam - jesteśmy specjalistami w wychowaniu dzieci poprzez sport! W naszych treningach mogą wziąć udział zarówno chłopcy, jak i dziewczynki, już od 4 roku życia! Regularne zajęcia sportowe, które są przede wszystkim świetną zabawą, przyczynią się do  wzrostu aktywności fizycznej i odporności dziecka. Wszystkie działania Akademii skupiają się na jednym, najważniejszym aspekcie - zdrowiu i szczęściu dziecka. - zapewniają organizatorzy.

Każdy nowy zawodnik otrzyma pakiet na start


• 2 bezpłatne treningi,
• rezerwację miejsca w grupie treningowej,
• opiekę klubowych specjalistów, w tym m.in. fizjoterapeuty, dietetyka,
• ubezpieczenie NNW,
• udział w turniejach,
• dostęp do treningów online, dzięki czemu zawodnik rozwija się kompleksowo, nie tylko na treningach, ale również w domu.

Jak zapisać dziecko na treningi?

Akademia Piłkarska Reissa umożliwia 2 bezpłatne, zapoznawcze treningi, tak, by każdy zawodnik mógł przekonać się do sztabu trenerskiego i formy treningów. W Akademii najważniejszy jest młody zawodnik, dlatego każdy trening  jest dostosowany do możliwości i grupy wiekowej piłkarza. Zapis dziecka na zajęcia jest bardzo prosty i łatwy w obsłudze. Wystarczy zarejestrować się pod tym linkiem, gdzie wypełnia się podstawowe informacje kontaktowe i wybiera zajęcia w konkretnej lokalizacji! Po rejestracji, na adres mailowy trafiają wszelkie informacje dotyczące treningów i rozliczeń.

 
W razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu
+48 502 741 749 lub zapisy@akademiareissa.pl
Dział Obsługi Klienta dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00.

 
Źródło informacji: www.akademiareissa.pl
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ