CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Włączyli się do walki z epidemią i szyją maseczki dla golinian
Dom Kultury w Golinie
Autor: Dom Kultury w Golinie

Włączyli się do walki z epidemią i szyją maseczki dla golinian

Pracownicy Domu Kultury w Golinie zainicjowali akcję szycia maseczek. W piątek w ręce mieszkańców trafiła pierwsza partia. Rozdano 500 maseczek. W pierwszej kolejności otrzymali je seniorzy.

Od połowy marca Dom Kultury w Golinie, w związku z pandemią, był zmuszony znacznie ograniczyć swoją działalność. Niemożliwym stało się organizowanie imprez czy zajęć cyklicznych. Jednak pracownicy wymienionej placówki - zamiast siedzieć z założonymi rękami - wyszli naprzeciw aktualnym potrzebom mieszkańców gminy i postanowili szyć maseczki wielokrotnego użytku.

W krótkim czasie siedziba golińskiego domu kultury zmieniła się w małą szwalnię. Ekipa sprawnie podzieliła się zadaniami, w ruch poszły maszyny, nożyce i żelazka. Produkcja ruszyła pełną parą.

W miniony piątek, tj. 24.04. do golinian trafiła pierwsza partia bezpłatnych maseczek (500 sztuk). W pierwszej kolejności otrzymali je seniorzy. Do każdej maseczki dołączono instrukcję jej bezpiecznego użytkowania i prawidłowej dezynfekcji.

Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, dlatego też będzie kontynuowana. Pracownicy Domu w Kultury nie spoczywają na laurach i szyją dalej.

Wszystkich, którzy chcieliby otrzymać maseczkę, zapraszamy 30.04.2020 r. o 10.00 na parking przed Domem Kultury w Golinie. Przypominamy, że ilość maseczek jest ograniczona, jedna osoba może otrzymać jedną maseczkę, a pierwszeństwo mają seniorzy. Apelujemy również o zachowanie środków ostrożności i odpowiednich odległości (2 metrów).

KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Otwarte zajęcia pokazowe SkakankaDANCE
Zapraszamy na otwarte treningi! Dołączcie do SKAKANKI!
SkakankaDANCE GOLINA - nabór do tanecznych grup warsztatowych
Nabory w rocznikach : 2018- 2004. Start zajęć już we wrz...
Taneczny Festiwal w Kleczewie SKAKANKA Dance & Fitness
Festiwal i festyn będzie BEZPŁATNY - OTWARTY dla wszystk...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ