CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Wniosek KBO - POPRAWMY ŻYCIE ZWIERZĄT W PARKU CHOPINA!

Wniosek KBO - POPRAWMY ŻYCIE ZWIERZĄT W PARKU CHOPINA!

Park Chopina od wielu lat służy jako rewelacyjne miejsce do odpoczynku na łonie natury. Często korzystamy z jego uroków podczas organizowanych imprez kulturalnych czy rodzinnych wycieczek. Pora, abyśmy to my zatroszczyli się o park, a przede wszystkim o jego mieszkańców, których tak chętnie odwiedzamy.
 
Dlatego dwie przyjaciółki Ola i Aga postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce i zadbać o zwierzęta z parku, zachęcając do tego mieszkańców Konina. Tak narodził się projekt zgłoszony do tegorocznego Konińskiego Budżetu Obywatelskiego.
 
Wniosek zakłada: wymianę wiat, budowę ramp dla kóz, zakup czochradeł, zabawek (np. piłek) oraz basenów/niecek na wodę, które posłużą podczas letnich upałów. W planach uwzględniłyśmy także montaż tablicy edukacyjnej informującej o konsekwencjach samowolnego dokarmiania zwierząt oraz wymianę ogrodzenia wzdłuż głównej alei, od wybiegu alpaki do wybiegu dzików.
 
Projekt powstał w porozumieniu z kierownictwem Parku Chopina i jest dobrze przemyślany pod względem merytorycznym oraz finansowym.
 
Mamy ambitne plany urozmaicenia życia mieszkańców minizoo i jesteśmy zmotywowane, by polepszyć ich los. Szczęśliwsze zwierzaki to także szczęśliwsi odwiedzjący. - zapewniają pomysłodawczynie projektu.
 
Szczegółowy opis projektu znajduje się tutaj
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Mikołajki w Kinie Helios
Mikołajki to wyjątkowy czas dla całej rodziny, a najleps...
Kierunek: księżyc!
Filmowa przygoda dla małych i dużych.
Wielki zielony krokodyl domowy
Filmowa przygoda dla małych i dużych.
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ