CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Wolontariusze poszukiwani! WOŚP 2023 w Koninie

Wolontariusze poszukiwani! WOŚP 2023 w Koninie

RÓB Z NAMI DOBRO! ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM 31. FINAŁU WOŚP

Koniński Sztab WOŚP zaprasza do wspólnego pomagania! Już teraz można wypełnić formularz i przyłączyć się do najwspanialszej Orkiestry świata. Nie ma co się zastanawiać – grać z Jurkiem Owsiakiem to zaszczyt i przyjemność. A rejestracja jest bardzo prosta – wystarczy wejść na stronę iwolontariusz.wosp.org.pl i wypełnić formularz.

Koniński Sztab znów zagra podczas finału WOŚP! To już tradycja i nie może być inaczej. Koordynatorem akcji jest CKiS-DK Oskard, a szefową sztabu - Justyna Kałużyńska. Ze sztabem współpracują: miasto Konin, służby, lokalne media, organizacje pozarządowe, instytucje kultury, artyści, szkoły, sportowcy, służby, ościenne gminy.

Wielki Finał zaplanowano na 29 stycznia 2023 roku tradycyjnie w C.H. Galeria nad Jeziorem. Jaki cel Orkiestra wybrała w tym roku? Zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy. Po raz pierwszy w historii Orkiestry zakupione urządzenia posłużą nie określonej grupie wiekowej pacjentów, ale wszystkim, którzy tego sprzętu będą potrzebować

Piękny cel, do którego warto dorzucić cegiełkę od siebie! W tym roku w konińskim sztabie kwestować będzie ponad 700 wolontariuszy!

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Wolontariuszki i wolontariusze, którzy chcą dołączyć do konińskiego sztabu WOŚP numer #740 mogą już rejestrować się samodzielnie na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl
Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem.

Uwaga! Po wysłaniu zgłoszenia Sztab skontaktuje się w celu potwierdzenia danych, które zostały wpisane do formularza. O formie kontaktu decyduje Sztab. Należy pamiętać, że każdy Sztab ma ograniczoną liczbę miejsc, a zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone.

Na stronie ckis.konin.pl znajduje się Regulamin Wolontariusza. Należy się z nim dokładnie zapoznać.

Odprawa wolontariuszy, rozdawanie identyfikatorów i puszek odbędzie się w styczniu.

O szczegółach Koniński Sztab WOŚP nr 740 będzie informować na bieżąco.

KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Mikołajki w Kinie Helios
Mikołajki to wyjątkowy czas dla całej rodziny, a najleps...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ