CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
WPINKA Ścianka Wspinaczkowa w Koninie ponownie otwarta
Konin Dzieciom
Autor: Konin Dzieciom

WPINKA Ścianka Wspinaczkowa w Koninie ponownie otwarta

Już od poniedziałku Ścianka Wspinaczkowa WPINKA w Koninie ponownie otwiera swoje drzwi dla stęsknionych i znudzonych czasem izolacji małych i dużych poszukiwaczy przygód na wysokościach.
 

Jesteśmy dla Was i robimy co w naszej mocy by było bezpiecznie...

...zapewniają pracownicy WPINKI i zapraszają do odwiedzin i rejestracji wejść telefonicznie pod numerem telefonu 537 007 407. W trosce o wysoką jakość świadczonych usług oraz bezpieczeństwo i zdrowie użytkowników ścianki wspinaczkowej, załoga WPINKI dokłada wszelkich starań, aby wspinaczka była nie tylko przyjemnym wysiłkiem, ale i bezpieczną dla zdrowia formą spędzenia czasu wolnego. Dlatego rekreacji towarzyszy reżim sanitarny i szereg restrykcji, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa użytkowników ścianki wspinaczkowej.​

WPINKA działać będzie zgodnie z pandemiczną rzeczywistością, a więc konieczna jest rezerwacja wizyty na ścianie pod numerem tel. 537007407. Po wejściu do obiektu obowiązkowa jest dezynfekcja dłoni i zasłanianie ust i nosa.


Nadal w kompleksie obowiązkowa jest zmiana obuwia, które w obecnej sytuacji użytkownicy WPINKI przynoszą ze sobą. Obiekt jest odpowiednio przygotowany i zabezpieczony. Wyłączone z użytku pozostają szatnie. Wejście na ściankę z liną będzie ograniczone czasowo - 2,5 h. Wejście na ściankę PLAY WALLS bez zmian trwa 1 h.

Wspinanie odbywać się będzie w przedziałach czasowych. Jeśli ktoś się spóźni, będzie się wspinał krócej. Godziny otwarcia lokalu się nie zmieniają, chyba, że chętnych będzie więcej niż miejsc - relacjonuje zespół WPINKI i dodaje - Ściśle trzymamy się wyznaczonych godzin. Na ścianie z liną można się wspinać w godzinach: 12:00 - 15.45, 16:00 - 18.45 i 19:00 - 22. Na ściance Play Walls można się wspinać w godzinach: 12:00, 13:30, 15:00, 16:30, 18:00, 19:30, 21:00. Z dzieckiem może wejść jeden opiekun, każdy następny musi zapłacić za wejście.

Dodatkowo:
- non stop dbamy o czystość rąk, dezynfekcja i mycie,
- zachowujemy dystans 2m (cały czas),
- nie wymieniamy się sprzętem osobistym,
- po odwiązaniu się od liny dezynfekcja dłoni,
- max 14 osób na sali,
- działają tylko wejścia indywidualne,
- jeśli to możliwe przychodzimy przebrani,
- nie można korzystać z prysznicy,
- nie sprzedamy napojów typu kawa, herbata. Tylko zamknięte napoje na wynos.
Karty sportowe na razie nie są akceptowane (poza Ok System).

WPINKA TO JEDYNE TAKIE MIEJSCE NA MAPIE KONINA...

...ponieważ do Waszej dyspozycji są drogi dedykowane dzieciom i dorosłym o zróżnicowanym stopniu trudności. Na dzieci najmłodsze czeka tam kolorowa i całkowicie bezpieczna ściana PLAY WALLS. 
Ścianka wspinaczkowa WPINKA oferuje różnorodny cennik: wejścia jednorazowe, rodzinne, karnety. Kadra WPINKI organizuje również sekcje wspinaczkowe dla dorosłych i dzieci. Ścianka Wspinaczkowa WPINKA organizuje również imprezy okolicznościowe takie jak urodziny.

ZAPRASZAMY

Konin - Wola Podłężna
ul. Licheńska 4
Telefon: 537 007 407


Więcej informacji znajdziecie na WWW oraz FACEBOOK

KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Ścianka Wspinaczkowa WPINKA w Koninie chwilowo nieczynna
W tym czasie powstają nowe drogi i nowe oferty! Szczeg&o...
Ścianka Wspinaczkowa WPINKA w Konin ponownie otwarta
Już 1 czerwca WPINKA wznowiła swoją działalność i zapras...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ