CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Wrzesień miesiącem adaptacji w Przedszkolu nr 10 z oddziałami integracyjnymi w Koninie

Wrzesień miesiącem adaptacji w Przedszkolu nr 10 z oddziałami integracyjnymi w Koninie

Początek roku szkolnego to cudowny czas, ponieważ do przedszkola wracają dzieci.

Placówka zaczyna tętnić życiem, robi się gwarno i wesoło. Dla maluszków wrzesień był miesiącem adaptacji, ale dzięki staraniom Pań czas spędzony w przedszkolu okazał się wstępem do wielkiej przygody.

Dzieci mają już za sobą kilka szczególnych dni m.in. Dzień Kropki - święto kreatywności, odwagi i dobrej zabawy. Światowy Dzień Sprzątania Świata pod haslem "Myślę, więc niesmiecę"- dzieci w tym dniu dowiedziały się jak dbać o środowisko zarówno globalne jak i to lokalne. Dzień Przedszkolaka - był świętem, każdego dziecka, które chodzi do przedszkola. W tym dniu dzieci dobrze się bawiły i integrowały z kolegami. W przedszkolu nie zapomniano także o dniu chłopca, który był czasem superbohaterów, życzliwości i wspólnego świętowania. Dzieci obdarowano w tym dniu drobnymi upominkami.

Nauczycielki wraz z dziećmi rozpoczęły także kilka ciekawych projektów edukacyjnych , które będą realizowane przez cały ten rok. W przedszkolu rozpoczęła się fantastyczna podróż do świata zabawy, nauki, doświadczeń oraz budowania relacji międzyludzkich.
 
Nauczycielki Przedszkola Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi.
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ