CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Wyjątkowy Dzień Dziecka w Ferio Konin

Wyjątkowy Dzień Dziecka w Ferio Konin

Dezynfekcja powierzchni często dotykanych, dozowniki z płynem do dezynfekcji, monitorowanie liczby Klientów w czasie rzeczywistym oraz przestrzeganie zasady DDM. Te i wiele innych rozwiązań zostało wdrożonych, aby Klienci bezpiecznie i komfortowo mogli skorzystać z oferty Ferio Konin. Większość sklepów i punktów usługowych otwartych od 4 maja stosuje się do zasad bezpieczeństwa sanitarnego, a wydarzenia zaplanowane z okazji Dnia Dziecka są wyjątkowe i przede wszystkim bezpieczne.

Informacje o ponownym otwarciu centrów handlowych niewątpliwie wywołała radość i ekscytację – zarówno Klientów jak i Najemców Ferio Konin. Wreszcie, po okresie ograniczonego funkcjonowania, Ferio Konin może przywitać z powrotem swoich Klientów, prezentując najlepszą ofertę handlową w regionie. Nowe kolekcje czy atrakcyjne promocje dedykowane konsumentom zachęcają do zakupów oraz spędzenia czasu w centrum.

Poza bogatą ofertą zakupową Ferio Konin na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo swoich Klientów. Bezpieczeństwo w centrum handlowym to znaczący aspekt, niejednokrotnie warunkujący obecnie podjęcie decyzji klienta o wizycie w takim obiekcie - mówi Henryk Grabowski, dyrektor centrum handlowego Ferio Konin. Zdrowie i bezpieczeństwo klientów jest naszym najwyższym priorytetem. Dlatego też tak istotne jest zapewnienie najwyższych standardów sanitarnych. Ferio Konin zarządzane przez Multi Poland uzyskało certyfikat SafeGuard. Jednostką audytującą jest firma Bureau Veritas – światowy lider certyfikacji. W praktyce oznacza to, że centrum spełnia najważniejsze wymogi sanitarne związane z walką z COVID-19, zgodne z wymaganiami prawnymi i wytycznymi władz sanitarnych.

Mając na uwadze jak ważny jest komfort i bezpieczeństwo Klientów, Ferio Konin przygotowało wyjątkowe i bezpieczne atrakcje z okazji Dzień Dziecka. Na najmłodszych klientów czeka wiele atrakcji. Jedną z nich jest rycerska wystawa PLAYMOBIL. To ekspozycja obejmująca 4 interaktywne witryny. Przygotowane tematyczne scenografie, ruchome elementy, dbałość o każdy detal - to wszystko sprawi, że spotkanie z PLAYMOBIL na długo zapadnie w pamięci najmłodszych.

Uzupełnieniem wystawy są rycerskie dodatki - duże figury PLAYMOBIL przedstawiające rycerzy oraz średniowieczny wóz z sianem. Wystawa dostępna jest od 21 maja w pobliżu sklepu Smyk. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Dodatkowo w ostatni weekend maja tj. 28-29 maja na klientów Ferio Konin czekać będą karty podarunkowe na kolejne zakupy w centrum, ale także spersonalizowane kolorowe balony z helem. Szczegółowe informacje dotyczące najbliższych wydarzeń znajdują się na profilach Ferio Konin na Facebooku, Instagramie oraz na www.feriokonin.pl

KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Wielkie otwarcie Kids Play w Ferio Konin
Skorzystaj z super atrakcji, przenieś się w świat wyobra...
Zaplanuj rok szkolny z pomysłem!
CH Ferio Konin przygotowało wyjątkową niespodziankę dla ...
OCHNIK w CH Ferio Konin z nową lokalizacją
Nowa przestrzeń, o powierzchni niemal 250 metrów ...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ