CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
„Żegnaj kochane przedszkole”- uroczystość zakończenia Przedszkola nr 16 im. Jana Brzechwy w Koninie

„Żegnaj kochane przedszkole”- uroczystość zakończenia Przedszkola nr 16 im. Jana Brzechwy w Koninie

Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci ponieważ zbliżają się wakacje, a także to czas pożegnań. Społeczność Przedszkola nr 16 w Koninie pożegnały dzieci z grup „Pszczółki” i  „Sówki”. 
To przedszkolaki, które w większości były z nami od samego początku. Rozpoczynały one edukację jako 3-latki i przeszły cały czteroletni tryb edukacyjny w placówce. Przez cztery lata śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały. - wspominają nauczyciele przedszkola. 
Zakończenia w obydwu grupach miały charakter uroczysty, starszaki opowiedziały w wierszach o przedszkolnej codzienności, o zabawach, wycieczkach i imprezach jakich doświadczyły będąc w przedszkolu. Dzieci z grup najstarszych dziękowały Pani dyrektor, Pani v-ce dyrektor, rodzicom oraz wszystkim pracownikom przedszkola. Wszystkie dzieci uświetniły swoje grupowe występy improwizacjami tanecznymi i piosenkami. Po występach wszystkie dzieci otrzymały  dyplomy oraz upominki.
Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów, spełnienia marzeń, oraz bezpiecznych i radosnych wakacji. Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu - dodają nauczyciele.
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ