CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Zjawiskowa sesja zdjęciowa Studio Tańca RYTMIX i KKF przy CKiS w Koninie
Kamila Lorek
Autor: Kamila Lorek

Zjawiskowa sesja zdjęciowa Studio Tańca RYTMIX i KKF przy CKiS w Koninie

Bajkowe sesje zdjęciowe już na stałe wpisały się w tradycję Studio Tańca RYTMIX w Koninie.

Po raz kolejny tancerze Studio Tańca RYTMIX Wiesławy Wolnej udowodnili, że są nie tylko tancerzami o niezwykłym talencie, ale i młodymi ludźmi o niespotykanej wrażliwości. Za pomocą ciekawych projektów fotograficznych tancerze pod kierunkiem swoich trenerek podejmują próbę przekazania widzom swojej wrażliwości. Pokazała to kolejna sesja zdjęciowa zrealizowana w zielonej przestrzeni Parku Miejskiego w Koninie.

Tym razem młodzi artyści poprzez oryginalne kadry udowodnili, że miasto, w którym dorastają i rozwijają swoje talentu może być pełne naturalnego piękna i uroku otaczającej zieleni. "Tancerze pozowali w Parku Chopina na cyrkowym kole (airhoop) oraz w skokach i figurach tańca klasycznego, jazzowego i contemporary. Sesja była włączona w Festiwal Konińskiego Pyrka, jej efekty już wkrótce będzie można podziwiać na mini wystawie fotograficznej na bramie Parku oraz na przystankach autobusowych. Zawisną tam magiczne zdjęcia tancerzy, którzy wcielili się w role parkowych zwierzątek: sarenki - Amelia Rojek , lisa - Julka Łechtańska, jeża - Wiktor Tokarski na sesje zawitała również Pani jesień - Ola Choinka oraz zakochana spacerująca para w którą wcielili się - Amelia Nowak i Miłosz Zimny." - relacjonuje inicjatorka projektu Martyna Wolna

Do powstania tak niezwykłych zdjęć przyczyniła się również lokalna kwiaciarnia, która udekorowała koło i zaplotła wianki oraz makijażystka, dzięki której powstała niezwykła charakteryzacja tancerzy i ich bajkowe makijaże. Dzięki konińskiej drukarni, która objęła projekt patronatem zdjęcia zawisną niebawem w naszym mieście. W akcję włączył się również Koniński Klub Fotograficzny, ich zdjęcia będzie można niebawem oglądać w intrenecie. 
 
Gratulujemy inicjatywy!
Fotografia: Anna Strugarek, Arkadiusz Jóźwiak, Julia Słodkiewicz, Paweł Szymański - Koniński Klub Fotograficzny
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ