CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

39. Festiwal Piosenki dziecięcej i młodzieżowej

39. Festiwal Piosenki dziecięcej i młodzieżowej
M - GOK Ślesin
Bądźcie z nami 15 lutego, w sobotę, w M-GOK w Ślesinie i kibicujcie młodym wokalistom z Konina i regionu. Zbliża się 39. Festiwal Piosenki dziecięcej i młodzieżowej. Wraz z jurorami będziemy przyglądać się młodym artystom, słuchać autorskich interpretacji polskich piosenek i świetnie się bawić.
 
Na scenie zaprezentuje się 28 solistów z Konina, Kramska, Kłodawy, Turku, Władysławowa, Konina, Wilczyna, Słupcy, Ślesina, Starego Miasta, Mąkolna, Malanowa. Młodzi artyści wyłonieni podczas styczniowych eliminacji będą rywalizować w trzech kategoriach wiekowych: 7-10, 11-13, 14-16 lat.
 
Aby występ przed publicznością wypadł jak najlepiej, uczestnicy wyjadą na kilkudniowe warsztaty doskonalić interpretację utworów, dykcję i emisję głosu. Pomogą im w tym doskonali trenerzy wokalni.
 
Kto otrzyma nagrodę główną Festiwalu 15 lutego, zdecydują Jurorzy: Joanna Zagdańska – piosenkarka, pedagog, zajmuje się głównie nauczaniem śpiewu jazzowego na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, Monika Malec - wokalistka, nauczycielka śpiewu, wykładowczyni na wydziale wokalno-aktorskim Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi, gdzie prowadzi klasę śpiewu na kierunkach musical oraz wokalistyka estradowa, wykłada również emisję głosu w Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie oraz Paweł Zielak - kompozytor i aranżer, pedagog PSM I i II st. w Koninie.
 
Na Festiwalu wystąpią:
Zuzanna Staszak – Dom Kultury w Kowalewku, Aleksandra Ziemniak - SP nr 1 w Kłodawie, Dorota Bartosik - SP w Królikowie, Maria Szewczyńska - SP we Władysławowie, Michalina Kurek - SP nr 5 w Turku, Milena Liczbińska - GOK w Wilczynie, Laura Bączkiewicz - Studio Piosenki Estradowej „HIT” w Koninie, Zuzanna Juszczak - Studio MY VOICE w Starym Mieście, Zuzanna Wojtysiak - SP w Mąkolnie, Weronika Pacyna - SP nr 1 w Kłodawie, Michalina Michalak - SP nr 1 w Kłodawie, Maja Zielińska - GOK w Kłodawie, Martyna Radosz - MDK w Turku, Antonina Zommer - MDK w Turku, Maja Żylińska – M-GOK w Ślesinie, Natalia Gierasimow - Studio Piosenki Estradowej „HIT” w Koninie, Zuzanna Górecka - Studio Piosenki Estradowej „HIT” w Koninie, Michał Hryciuk - Studio MY VOICE w Starym Mieście, Kinga Żelichowska - Studio MY VOICE w Starym Mieście, Anastazja Adaszak - Bibliotek Publiczna Gminy Stare Miasto, Mikołaj Przybylski - Studio MY VOICE w Starym Mieście, Monika Kukawka - GOK w Kłodawie, Hanna Harasna - SP w Malanowie, Marcelina Żabierek - GOK w Kramsku, Michalina Chmielewska - SP nr 10 w Koninie, Klaudia Hejman – M-GOK w Ślesinie, Areta Pawlicka - Studio Nagrań „MEGAFON” w Koninie, Alicja Rosiak - Centrum Kultury „MUZYK” w Słupcy.
 
Organizator: Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
Współorganizator: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie
Partner: Powiat Koniński
 
Zapraszamy, 15 lutego, start g. 12.30, M-GOK w Ślesinie.
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ