CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

Alfabet Kobiecych Kształtów - BEZPŁATNY event z Yasumi Medestetic&SPA oraz Li Parie Polska

Alfabet Kobiecych Kształtów - BEZPŁATNY event z Yasumi Medestetic&SPA oraz Li Parie Polska
Yasumi Medestetic, Instytut Zdrowia i Urody Chopina 17a, Konin
Zapraszamy serdecznie na BEZPŁATNY event - konsultacje z kosmetologami i ekspertkami Yasumi Medestetic, Instytut Zdrowia i Urody w Koninie, brafitterką Jolą Lewicką oraz Moniką Dubisz - ambasadorką marki Li PARIE Lingerie.

Wydarzenie jest jednocześnie oficjalnym otwarciem nowej STREFY SPA YASUMI w Koninie.

W dniu 21 listopada od godziny 11:00 do 20:00 będzie można się umówić na brafitting - bezpłatne indywidualne konsultacje Jolą Lewicką, najsłynniejszą brafiterką w Polsce, która współpracuje m.in z TVN czy Gosią Rozenek. O godzinie 17.00 zpraszamy uczestniczki eventu na wykład Joli Lewickiej o tym jak pokochać swoje ciało w 7 krokach. Zarówno na dobór bielizny, jak i na wykład należy się zapisać. Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne. Na miejscu będzie można zakupić bieliznę. W tym dniu będzie można również skorzystać z zabiegów w promocyjnych cenach - 20% na zabiegi na twarz, masaże i rytuały japońskie. Spotkanie będzie w naszej nowej strefie SPA - podkreśla Agnieszka Wiśniewska, właścicielka YASUMI Medestetic w Koninie

Opowiemy o pięknie, akceptacji i budowaniu relacji z własnym ciałem. Wejdziemy do wspaniałego świata sensualności oraz emocji! Zaprezentujemy najnowszą kolekcję bajecznej bielizny, ubrań oraz kostiumów kąpielowych. Ekspertki Li PARIE Lingerie podzielą się wiedzą, o tym jak celebrować kobiecość i korzystać ze wszystkich jej atutów - podkreśla Monika Dubisz, ambasadorka marki - Oferujemy przepiękną bieliznę na każdy rozmiar, idealnie dopasowaną do ciała. Zaskoczymy Cię ogromnym wyborem biustonoszy, kostiumów kąpielowych, bajecznymi gorsetami i unikalną kolekcją ubrań. Bielizna to nie tylko właściwy rozmiar, model czy kolor biustonosza. To wyrażenie indywidualnego stylu, momentu życia, wieku, nastroju i poczucia estetyki. Nasze doskonałe brafitterki zabiorą Cię świata sensualności oraz emocji! Piękna bielizna zmienia postrzeganie swojego ciała, budzi Kobietę i przywraca poczucie własnej wartości. Będziesz mogła skorzystać indywidualnej metamorfozy oraz dowiesz się jak celebrować kobiecość i korzystać ze wszystkich jej atutów.

Podczas eventu uczestniczki będą mogły skorzystać z indywidualnej metamorfozy w przymierzalni oraz poznać wyjątkową moc pięknej i ekskluzywnej bielizny - poczuć jak zmienia się ich samopoczucie i świadomość własnej siły!

Li PARIE Lingerie to polska marka która od ponad 21 lat, z ogromnym entuzjazmem ubiera Kobiety w piękną bieliznę i uczy jak eksponować wszystkie atuty sylwetki.
Bielizna jest projektowana przez właścicielkę marki – Jolę Lewicką. Swoje projekty opiera na tradycji polskiego gorseciarstwa. Wzmacnia je doświadczeniem w brafittingu i ozdabia szykownymi koronkami i niezwykłym designem. Tworzy doskonałe konstrukcje, które świetnie leżą na ciele Kobiety, dają piękny efekt wizualny i odkrywają niepowtarzalny styl w bieliźnie.
Jej modele są eleganckie, kobiece i uwodzicielskie. Stają się częścią stylizacji, tak jak biżuteria lub dodatki. Opracowała bieliźniany Dress Code - do biura, na co dzień, do kreacji wieczorowych, na czerwony dywan, na weekend, na wyjazd oraz na wyjątkowe wieczory z ukochanym.
Jola pracowała na planie programów telewizyjnych z wybitnym stylistami jak Trinny&Susannah oraz Gok Wan. Jest zapraszana do prestiżowych stacji telewizyjnych jako ekspert brafittingu. Najcenniejszym doświadczeniem jest dla niej praca w przymierzalniach z Kobietami. Od wielu lat aktywnie wspiera Amazonki oraz uświadamia jak ważna jest profilaktyka raka piersi. Poza projektowaniem i brattingiem jest także Body Coachem – uczy jak akceptować swoje ciało i pokochać samą siebie.

Źródło informacji: YASUMI Medestetic w Koninie.
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
#DziecięcaDomówka z Ferio Konin
Słodkie warsztaty z okazji Dnia Dziecka
Muzealny Dzień Dziecka
Zapraszamy na warsztaty z okazji Dnia Dziecka.
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ