CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

Artystyczne wakacje z MDK

Artystyczne wakacje z MDK

Artystyczne Lato z MDK

Jak co roku Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie zadbał o zajęcia dla dzieci podczas wakacji. Mamy nadzieję, że dzięki temu nikt nie będzie się nudził.

„Artystyczne wakacje z MDK”, czyli warsztatowe zajęcia będą się odbywać w MDK, w kilku grupach wiekowych, przez 6 tygodni wakacji,  w terminie od 6 lipca do 14 sierpnia br., w godzinach od 8.30 do 12.30, zbiórka dzieci od 8.00. W czasie czterech godzin dzieci wezmą udział w różnorodnych warsztatach artystycznych : muzycznych, tanecznych, wokalnych plastycznych , teatralnych itp. ( grupy będą rotować, żeby dzieciom się nie nudziło!). Udział w  warsztatach jest odpłatny- koszt 40 zł- za tygodniowy turnus. W przypadku trudnej sytuacji rodzinnej można wnieść pismo z prośbą o zwolnienie z opłaty. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy.

Zapraszamy również na specjalistyczne warsztaty artystyczne:

- „Letnie warsztaty taneczne TOP Dance” - w dniach od 3 do 7 sierpnia, sale MDK
- ,,Kredką i pędzlem” – rysunkowo- malarskie warsztaty plastyczne, w dniach od 6 do 7 lipca  MDK

Ponadto w czasie całych wakacji będą się odbywać indywidualne zajęcia i konsultacje z różnych dziedzin sztuki, według wcześniejszych ustaleń pomiędzy uczestnikami, a instruktorami, a także konsultacje logopedyczne.

Wszystkie w/w wydarzenia i zajęcia będą się odbywały w aktualnie obowiązującym  rygorze sanitarnym i według obowiązujących w czasie epidemii zasad.

 
 

KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ