CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

Bezpieczny Maluch w Koninie BEZPŁATNE WARSZTATY dla rodziców

Bezpieczny Maluch w Koninie BEZPŁATNE WARSZTATY dla rodziców
Sala Ratuszowa w Koninie, ul. Wiosny Ludów 6
Kampania...

Bezpieczny Maluch

...to najszersza w Polsce akcja skierowana do kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci mająca na celu edukację z zakresu bezpieczeństwa i zdrowego rozwoju dziecka.

ZAPRASZAMY WAS NA NIEZWYKŁE
WARSZTATY UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY DZIECKU!
To wiedza OBOWIĄZKOWA dla wszystkich przyszłych i obecnych rodziców!


Tematem przewodnim spotkań jest warsztat dotyczący udzielania pierwszej pomocy małemu dziecku oraz kobiecie w ciąży prowadzony przez wykwalifikowanego ratownika medycznego według naszego autorskiego programu.

Poza warsztatem z pierwszej pomocy prowadzonym przez wykwalifikowanego ratownika medycznego, na rodziców czeka też spotkanie z Ekspertem, który poprowadzi autorski warsztat “Bezpieczny transport niemowląt i małych dzieci”. W trakcie warsztatu przyszli rodzice dowiedzą się jak wybrać bezpieczny fotelik dla swojego dziecka, jak prawidłowo go zamontować w samochodzie oraz jak zapiąć dziecko w foteliku zapewniając mu maksimum bezpieczeństwa i komfortu.

Wstęp na warsztaty jest BEZPŁATNY!

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc warunkiem udziału w spotkaniu jest wcześniejsza rejestracja → KLIKNIJ TUTAJ aby przejść do rejestracji.
Każda mama uczestnicząca w warsztatach otrzyma podręcznik Bezpiecznego Malucha, który zawiera schematy postępowania w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń.
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ