CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

CDN w Koninie zaprasza na Wielkopolską Noc Belfrów. Zainspiruje się w Koninie

CDN w Koninie zaprasza na Wielkopolską Noc Belfrów. Zainspiruje się w Koninie
on-line
8.10.2021 godz: 17:00
Centrum Doskonalenia Nauczycieli serdecznie zapraszamy na pierwsze w Wielkopolsce wieczorne spotkanie belfrów, które odbędzie się online w piątek 08.10.2021r. od godz. 17:00

Wielkopolska Noc Belfrów. Zainspiruj się w Koninie to inicjatywa skierowana do nauczycieli z Wielkopolski. W ramach tego wydarzenia nauczyciele będą mieli możliwość wymienić się sprawdzonymi pomysłami i doświadczeniami edukacyjnymi, radami wychowawczymi, narzędziami technologicznymi, znajdą inspirację do motywowania siebie i uczniów, by wzbudzić pasję i rozwijać swoje i uczniowskie skrzydła.

Wielkopolska Noc Belfrów organizowana jest przez:
Departament Edukacji i Nauki Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie
ZSEU w Żychlinie
Biologia z Blondynką

Podczas wydarzenia będą z Wami:
Joanna Hofman, Joanna Gadomska, Dawid Łasiński, Agnieszka Jankowiak-Maik, Aleksandra Schoen-Kamińska, Beata Kubsik, Dorota Czech-Czerniak, Izabella Bartol, Jolanta Majkowska, Jolanta Przygocka, Katarzyna Włodkowska, Maciej Danieluk, Zyta Czechowska, Magdalena Grzeszkiewicz-Brzęcka.

Jeśli szukasz inspiracji, ciekawią Cię nowinki edukacyjne, chcesz się podzielić swoimi doświadczeniami i praktykami, dołącz do innych podczas pierwszej Wielkopolskiej Nocy Belfrów. Zainspiruj się w Koninie.
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ