CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

Coolturalny Weekend na Bulwarze Nadwarciańskim w Koninie

Coolturalny Weekend na Bulwarze Nadwarciańskim w Koninie
Bulwar Nadwarciański w Koninie

Zapraszamy Was na mocną muzyczną końcówkę wakacji w Koninie

Na Bulwarze Nadwarciańskim wystąpią: O.S.T.R., Pablopavo i Ludziki oraz grupa taneczna Body and Soul, dj neeVald i zespół KERS. Nie zabraknie food trucków.

Coolturalny Weekend odbędzie się 19 – 20 sierpnia.


Wstęp wolny!

Już w piątek na bulwarze staną food trucki, będzie można z nich skorzystać od godz. 16.00. O godz. 19.00 wystartuje scena. Jako pierwsi wystąpią młodzi B-boye pod kierownictwem Grzegorza Ambroziaka. Grupa Body and Soul działa przy Konińskim Domu Kultury, była pierwszą ekipą Bboys & Bgirls w Koninie. Obecnie zespół liczy 40 tancerzy w różnych grupach wiekowych i w tym roku świętuje 20-lecie.
Wieczór utrzymany będzie w rapowym klimacie, zadba o to Adam O.S.T.R. Ostrowski – muzyk, instrumentalista, producent, który od 20 lat konsekwentnie podąża w obranym kierunku i na scenie hiphopowej w kraju osiągnął wszystko. Wielokrotnie nagradzany, autor 25 albumów muzycznych. Imprezę zakończy pochodzący z Konina Piotr Niwald znany szerokiej publiczności jako dj neeVald.

W sobotę od 12.00 ruszą foodtrucki, a o 19.00 na scenie pojawi się lubiany przez publiczność koniński zespół KERS. Ten wieczór będzie należał też do Pablopavo i Ludzików. Artyści zagrają m.in. utwory z najnowszej płyty „Mozaika”, która miała swoją premierę w marcu tego roku.

​W niedzielę od 12.00 czynne będą food trucki.
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Mikołajki w Kinie Helios
Mikołajki to wyjątkowy czas dla całej rodziny, a najleps...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ