CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

"Czytanie to magia" - interaktywny pokaz iluzji dla dzieci z Konina

"Czytanie to magia" - interaktywny pokaz iluzji dla dzieci z Konina
on-line
 


"CZYTANIE TO MAGIA" - interaktywny pokaz iluzji Piotra Szumnego


Zapraszamy dzieci w wieku 7-14 lat z terenu Konina do uczestnictwa
w interaktywnym pokazie iluzji „Czytanie to magia”, który będzie odbywał się za pośrednictwem platformy ZOOM.Osoby, które chciałyby wziąć udział w pokazie proszone są o wysłanie swojego adresu e-mail w wiadomości do strony MBP w Koninie na Facebooku.

Na podanego e-maila wyślemy link, który będzie aktywny w dniu 14.01.2021 r.,
od godziny 9.45 tak, aby uczestnicy mogli spokojnie dołączyć do spotkania
i jeśli będzie taka konieczność, pobrać komunikator ZOOM.

Start pokazu o godz. 10.00. Czas trwania pokazu ok. 35-40 minut. Liczba miejsc ograniczona.
 
Autorem widowiska jest Iluzjonista Piotr Szumny
 
należący do ścisłej czołówki zawodowych iluzjonistów polskich, który od ponad 20 lat wprawia w zdumienie widzów w całej Polsce, zbierając gromkie brawa oraz słowa uznania dając radość widzom. W połączeniu z poczuciem humoru zapewnia niezapomniane wrażenia i fantastyczną zabawę.

Program „Czytanie to magia” przeznaczony jest w swojej koncepcji dla dzieci od 7 -14 lat, jednak ze względu na uniwersalność sztuki iluzji w pokazie mogą brać udział całe rodziny. Program jest interaktywny i zachęca uczestników do wspólnego czarowania. Sposób prowadzenia dostosowany jest do grupy wiekowej uczestniczącej w spotkaniu z iluzją. Przedstawienie oprócz walorów rozrywkowych zawiera w sobie przekaz edukacyjny o wartości czytania książek i korzyściach płynących z odwiedzania bibliotek. Większość prezentowanych tricków nawiązuje do literatury z różnych dziedzin, ale znajdują się tam również tricki np. z zakładkami do książek. Widzowie nie tylko oglądają zaskakujące efekty iluzjonistyczne ale mają wpływ na ich przebieg, a także wykonując wraz z iluzjonistą w swoich domach jedną ze sztuczek.

Zapraszamy 
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ