CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Kinie Oskard

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Kinie Oskard
Kino Oskard
8.10.2022 godz: 14:00
Kino Oskard po raz kolejny włącza się w ogólnopolską akcję Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Już 8 października o 14.00 zaprasza na film „Pies w rozmiarze XXL”. Bilety 8 zł.
 
Marmaduke to pies kanapowy, który wyrósł na dużego zwierza daleko wykraczając poza rozmiary standardowej kanapy. Z jednej strony uwielbia zabawę i kłopoty, ale w głębi serca czuje się odpowiedzialny za swoich opiekunów, których kocha najmocniej na świecie. Pewnego dnia seria jego wygłupów w postaci filmu video trafia do Internetu i w błyskawicznym tempie czyni go sławnym. Wielkim psem o jeszcze większym sercu zaczyna interesować się światowej sławy treser, który stawia sobie za punkt honoru nauczenie czworonoga akrobatycznych sztuczek i żelaznej dyscypliny. Życiem Marmaduke’a i jego ludzkiej rodziny zawładnie świat pokazów psów rasowych oraz cała masa zadzierających do góry swoje mokre nosy psich ślicznotek i szczerzących się groźnie rywali. Czy wyszczekany bohater uwierzy w siebie i zdobędzie tytuł najlepszego pupila świata?
 
DOFE to setki wydarzeń i tysiące odwiedzających, którzy mogą skorzystać z szerokiej gamy propozycji spędzenia wolnego czasu w całym kraju. A wszystko dzięki beneficjentom, którzy otwierają drzwi swoich projektów, oferują zniżki, darmowe wejścia lub po prostu prezentują pomysły zrealizowane dzięki środkom unijnym.
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Mama mu wraca do domu w Kinie Oskard w Koninie
Filmowa przygoda dla małych i dużych...
Filmowe Poranki – Bing w Kinie Helios
Filmowa przygoda dla małych i dużych.
Szykujcie się na nowy ElectroNOT z najlepszymi
BOKKA, RYSY, Skalpel, Boarding Pass– tak mocny muz...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ