CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

Dni Otwarte w PSP Konin - poznaj pracę strażaka

Dni Otwarte w PSP Konin - poznaj pracę strażaka
Jednostki Ratowniczo – Gaśnicze Nr 1 i 2 w Koninie
Wzorem lat ubiegłych Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Koninie informuje, że w dniach 6 – 16 maja 2019 r. organizowane będą przez Jednostki Ratowniczo – Gaśnicze Nr 1 i 2 w Koninie dni pt.

OTWARTE STRAŻNICE

Zachęcamy dzieci i młodzież wraz z opiekunami z przedszkoli i szkół do odwiedzin naszych jednostek. Podczas wizyty można będzie bliżej poznać pracę strażaka oraz zapoznać się ze sprzętem ratowniczo – gaśniczym. W celu ustalenia wizyty zorganizowanych grup dzieci i młodzieży, prosimy o kontakt z dowódcami poszczególnych jednostek:
- Jednostka Ratowniczo – Gaśnicza Nr 1 w Koninie, ul. Przemysłowa 7 – mł. bryg. Tomasz Kruszyński, nr tel. 63 22 342 31,
- Jednostka Ratowniczo – Gaśnicza Nr 2 w Koninie, ul. 3. Maja 60 – st. kpt. Łukasz Kaniewski, nr tel. 63 22 342 41.

Mamy też bardzo dobrą wiadomość dla rodziców, którzy chcieliby z dziećmi odwiedzić Jednostki PSP przy ul. Przemysłowej 7 lub ul. 3. Maja 60 - wydarzenie jest również im dedykowane! Jak podkreśla st. kpt. Łukasz Kaniewski strażacy z przyjemnością pokażą maluchom tajniki swojego zawodu. Wystarczy jedynie, że będzie to grupa zorganizowana, a jej wizyta zostanie wcześniej zgłoszona telefonicznie i umówiona z dowódcami poszczególnych jednostek.

Zatem, serdecznie zapraszamy nie tylko uczniów i podopiecznych przedszkoli i szkół z powiatu konińskiego, ale i całe rodziny!
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Filmowe Poranki: Krecik i Panda cz.4
Filmowa przygoda dla małych i dużych.
Król Lew
Filmowa przygoda dla małych i dużych.
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Filmowa przygoda dla małych i dużych.
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ