CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

Dzieciaki w Centrum

Dzieciaki w Centrum
Koniński Dom Kultury w Koninie
Niedziela pełna świetnej zabawy w towarzystwie dobrych filmów – taki będzie 27 września w Kinie Centrum. Zapraszamy do udziału w projekcie ,,Dzieciaki w Centrum”!
 
Wystartujemy o godz. 14.00 zapraszając na film ,,Tarapaty 2” (czas: 1 godz. 30 min). To opowieść dla całej rodziny z wartościowym przesłaniem. Młodzi widzowie przekonają się, że nie da się uwierzyć w przyjaciela, dopóki nie uwierzy się w siebie oraz że przyjaźń wystawiona na próbę może stać się jeszcze mocniejsza. ,,Tarapaty 2” to druga część przygód zgranego duetu: Julki i Olka, którzy będą się starali rozwiązać kryminalną zagadkę. Na horyzoncie pojawi się też Felka – zwariowana 12-latka, a razem z nią kłopoty. Dzieci muszą odnaleźć obraz skradziony z Muzeum Narodowego w Poznaniu i odkryć tożsamość złodzieja.
 
Po filmie familijnym zaprosimy dzieci na warsztaty artystyczne prowadzone przez instruktorów z Konińskiego Domu Kultury. My również będziemy rozwiązywać kryminalne zagadki. Nie zabraknie ulubionych przez najmłodszych zajęć plastycznych i tanecznych.
 
W czasie gdy dzieci będą uczestniczyć w warsztatach artystycznych, rodzice i opiekunowie wrócą do sali Kina Centrum, by obejrzeć film ,,25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” (czas. 1 godz. 56 min). To poruszający dramat sensacyjny, oparty na prawdziwych wydarzeniach z życia Tomasza Komendy, którymi żyła cała Polska.
Na projekt ,,Dzieciaki w Centrum” Koniński Dom Kultury i Kino Centrum zapraszają wspólnie z siecią kin Europa Cinemas. Naszą misją jest przybliżenie młodszej i starszej publiczności osiągnięć kina europejskiego. Projekt ,,Dzieciaki w Centrum” zakłada edukację filmową przeznaczoną dla dzieci w wieku 6-10 lat.

Pokazy filmowe oraz warsztaty dla dzieci organizujemy z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.
Zapraszamy do zgłaszania chęci udziału pod nr tel. 63 211 31 33 wew. 29.
Bilety na film dla dzieci i opiekunów: 13 zł

Warsztaty: bezpłatne (warunkiem jest przyniesienie własnych kredek, które będą potrzebne dzieciom na zajęcia plastyczne. Posiadanie własnych przyborów jest związane z obostrzeniami COVID 19).
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Filmowe Poranki: Strażak Sam tylko w kinie Helios
Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek.
Szkolenie dla wolontariuszy schroniska dla zwierząt w Koninie
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na szkolenie o po...
Mała książka - wielki człowiek w MBP w Koninie
Każde dziecko w wieku przedszkolnym, które przyjd...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ