CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

BEZPŁATNA KONFERENCJA NAUKOWA - Edukacyjne Konfrontacje - szanse i innowacje w/dla edukacji

BEZPŁATNA KONFERENCJA NAUKOWA - Edukacyjne Konfrontacje - szanse i innowacje w/dla edukacji
Konin Dzieciom
Autor: Konin Dzieciom
Wyższa Szkoła Kadr Menedżerskich
Zapraszamy dyrektorów i nauczycieli przedszkoli i szkół powiatu konińskiego oraz rodziców i entuzjastów zmian do udziału w najnowszym projekcie...
 
BEZPŁATNA KONFERENCJA NAUKOWA - ALTERNATYWY I INNOWACJE W/DLA EDUKACJI
DLA DYREKTORÓW I NAUCZYCIELI PLACÓWEK OŚWIATOWYCH POWIATU KONIŃSKIEGO

 
To wydarzenie o charakterze sympozjum edukacyjnego, wykładów i dyskusji panelowych, pokazów i warsztatów szkoleniowych dla dyrektorów, nauczycieli i pedagogów placówek oświatowych powiatu konińskiego, uczniów i podopiecznych powiatowych placówek oświatowych, pasjonatów zmian w edukacji oraz wszystkich zainteresowanych tematem z terenu powiatu konińskiego. Swoim zasięgiem pragniemy objąć wszystkie placówki dydaktyczno-wychowawcze z terenu powiatu konińskiego.
 
Konferencja odbędzie się w środę 7 października 2020 r. w godzinach 10:00-14:30 w salach dydaktycznych Wyższej Szkoły Kadr Menedżerskich w Koninie przy ul. Zagórowskiej 3a. Rejestracja uczestników rozpocznie się od godziny 9:00.
 
Mając na względzie bezpieczeństwo uczestników Konferencji oraz aktualną sytuację epidemiczną konferencja będzie miała postać warsztatów grupowych - 45-minutowych paneli o charakterze rotacyjnym, w których weźmie udział maksymalnie 25 osób w grupie warsztatowej z zachowaniem reżimu sanitarnego.
 
Bezpłatnej Konferencji Naukowej pt. Edukacyjne Konfrontacje - Alternatywy i innowacje w/dla edukacji będzie towarzyszyć skład i wydruk materiałów pokonferencyjnych - publikacja popularnonaukowa o tym samym tytule, która będzie stanowić trwałe, merytoryczne i rzetelne źródło najnowszej wiedzy pedagogicznej i współczesnych informacji dotyczących przestrzeni edukacyjnej oraz usystematyzowanych i zbilansowanych informacji poruszanych podczas spotkania ze specjalistami. Ww. publikacja w nakładzie 150 sztuk będzie BEZPŁATNIE przekazana wraz z certyfikatami uczestnictwa do placówek oświatowych na terenie powiatu konińskiego tak, aby mogła stanowić dla beneficjentów narzędzie pracy i doskonalenia zawodowego.
 
WYDARZENIE WSPÓŁFINANSOWANE JEST ZE ŚRODKÓW BUDŻETU POWIATU KONIŃSKIEGO
 

Rejestracja na konferencję 

fundacjakonindzieciom@gmail.com
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ