CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

Jarmark Św. Bartłomieja

Jarmark Św. Bartłomieja
Konin, Plac Wolności

Jarmark św. Bartłomieja w Koninie

Prezydent Miasta Konina zaprasza na XII. Jarmark św. Bartłomieja. Święto konińskich kupców odbędzie się 24 i 25 sierpnia na placu Wolności.

Rękodzieło, rzemiosło, sztuka, ekologiczne wyroby oraz kiermasz staroci - to wszystko czeka na państwa w weekend 24 i 25 sierpnia na konińskiej starówce. Wydarzeniu towarzyszyć będą w sobotę 24 sierpnia koncert Kapeli Podwórkowej z Kopyta, początek o godz. 15.00oraz XIII Festiwal Sztuki Ludowej. Prezentacje festiwalowe rozpoczną się o godz. 18.00. W sobotę Towarzystwo Przyjaciół Konina zaprasza także na spacerek po starówce z przewodnikiem, a Portal LM.pl na drzwi otwarte z okazji swego 20-lecia.

W niedzielę, 25 sierpnia, organizatorzy Jarmarku zapraszają na II Koniński Rajd Pojazdów Zabytkowych, grę rodzinną o Zofii Urbanowskiej oraz spacerki po starówce. Codziennie od godz. 8.00 czynny będzie Jarmark rzemiosła.
KOMENTARZE
STEFAN22.08.2019 godz: 9:15
Po raz pierwszy zamierzam jako wystawca uczestniczyć w dorocznym XII Jarmarku sw Bartłomieja w Koninie 24-25 sierpnia 2019r.Chociaz jestem kolekcjonerem z Mazowsza nie odstrasza mnie odległośc ok 400 km.Pogoda zapowiada sie dobrze wiec chetnie przyjadę z kolegą.Od innych kolekcjonerów słyszałem iz jest to fajna impreza historyczno-handlowa, gdzie mozna miło spedzic czas w kulturalnej atmosferze w scenerii pieknego Konina z ciekawymi i unikalnymi zabytkami. W swojej ofercie bedę mial kilkaset starych róznorodnych map w tym z Konina ,Kalisza i okolic z Kresów wschodnich.Sląska , i innych rejonów dawnych ziem polskich, mam tez wiele zabytkowych ksiazek,albumów o roznej tematyce w tym obrazujących piekno przedwojennej Polski i ziemi wielkopolskiej a dla milosników militariów sporo instrukcji i regulaminów wojskowych oraz publikacji technicznych i motoryzacyjnych.Dla kazdego cos miłego. Serdecznie zapraszam na moje stoisko na Rynku od rana w sobote 24 sierpnia.Pozdrawiam i
PODOBNE WPISY
Giełda Winyli i Płyt CD w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie
Giełda muzyczna to świetna okazja do zdobycia poszukiwan...
Niezwykle warsztaty dla dzieci w Puzzle Centrum Terapii i Rozwoju
Od kwietnia w PUZZLACH odbył się cykl fantastycznych war...
Oscarowy "Joker"na bulwarze
Zapraszamy na dobre kino w plenerze.
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ