CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

Katarzyna Nosowska - spotkanie autorskie w ramach Konin Miasto Kobiet

Katarzyna Nosowska - spotkanie autorskie w ramach Konin Miasto Kobiet
DK „Oskard” w Koninie
11 marca (czwartek) 2021 roku, o godzinie 18.00 w DK „Oskard” z czytelnikami i fanami spotka się Katarzyna Nosowska. Wieczór autorski z Katarzyną Nosowską odbędzie się w ramach projektu "Konin lubi książki 6", finansowanego z Konińskiego Budżetu Obywatelskiego i jest częścią 13. edycji Miasta Kobiet. Spotkanie poprowadzi Izabela O`Sullivan.
 
Katarzyna Nosowska - polska piosenkarka, autorka tekstów, wokalistka zespołu rockowego Hey, laureatka nagrody Paszport „Polityki” (1993) i trzydziestu dwóch Nagród Muzycznych „Fryderyk”; członkini Akademii Fonograficznej Związku Producentów Audio-Video (ZPAV), felietonistka.
W 2018 roku artystka wydała książkę „A ja żem jej powiedziała” , w 2020 roku „Powrót z Bambuko”. Książki Katarzyny Nosowskiej są dowcipnym, ale i poruszającym komentarzem dzisiejszego społeczeństwa. Artystka z dystansem pisze o sobie i otaczającym ją świecie. Organizatorami spotkania są Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Urbanowskiej w Koninie oraz Centrum Kultury i Sztuki w Koninie.

Obowiązują bezpłatne wejściówki.


Wejściówki, dostępne będą od 2 marca - w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie, w Wypożyczalni Zbiorów Audiowizualnych oraz w DK „Oskard”.

Uczestnicy spotkania będą mogli również kupić książki Katarzyny Nosowskiej i otrzymać autograf autorki. Żeby zdobyć autograf na swoim egzemplarzu, podpisana książkę musicie zostawić przed spotkaniem w punkcie sprzedaży. Podpisane można je odebrać następnego dnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie w Wypożyczalni Zbiorów Audiowizualnych.
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Warsztaty dla kobiet – uJAwnianie siebie - Konin Miasto Kobiet
To trzy spotkania online pomyślane w trosce o Tw&oa...
Kobieta w literaturze - wirtualna wystawa Konin Miasto Kobiet
Historie niezwykłych, sławnych, znanych i nieznanych kob...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ