CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

Kino Centrum zaprasza. Moje pierwsze wyjście do kina: 44 koty

Kino Centrum zaprasza. Moje pierwsze wyjście do kina: 44 koty
Kino Centrum
Wraca ulubiony projekt najmłodszych widzów Kina Centrum zatytułowany ,,Moje pierwsze wyjście do kina”. Na maluchy i ich rodziców będziemy czekać 3 czerwca (Boże Ciało) o godz. 12.00. My i… 44 koty!

,,Moje pierwsze wyjście do kina” to projekt, w którym w centrum zainteresowania są najmłodsi widzowie rozpoczynający dopiero przygodę z kulturą. Pierwsze wizyty w kinie wiążą się z dużymi emocjami, dla maluchów wszystko jest nowe i interesujące. Dlatego Kino Centrum do tych seansów przygotowuje się w szczególny sposób, zapewniając odpowiednie warunki dla dzieci:
- w sali kinowej nie ma całkowitej ciemności (światła jedynie przyciemnione)
- przyciszony dźwięk
- duża swoboda (możliwość  poruszania się z dzieckiem po sali, sala nie będzie też całkowicie wypełniona)
- nie obowiązuje całkowita cisza podczas seansu
- przed seansem nie są wyświetlane reklamy
- prezentujemy krótkie filmy, które z pewnością nie zmęczą małych widzów.

Nasz projekt to również okazja, by nauczyć dziecko jak się zachowywać w kinie: kupić bilet, pokazać pani przy wejściu do sali, powiedzieć ,,dzień dobry”. Wszystko po to, aby w przyszłości kino czy teatr nie były dla dzieci miejscami obcymi, ale, by czuły się w nich swobodnie.

W czwartek, 3 czerwca z dużego ekranu bawić wszystkich będą ,,44 koty”. Będą to krótkie filmy o przygodach kotów: Lampo, Pilou, Milady i Klopsika, które grają w zespole muzycznym i są fantastycznymi przyjaciółmi. Zawsze gotowe wyciągnąć pomocną łapkę do każdego, kto wpadnie w tarapaty. Rezolutne koty podejmują ważne tematy jak: akceptacja, solidarność, przyjaźń, a ich perypetie nie tylko bawią, ale też edukują.
Jesteśmy pewni, że każdy maluch pokocha puchate, rozśpiewane koty!

Bilety na seans kosztują 13 zł. Dzieci do 3. roku życia wchodzą do kina za darmo. Również opiekun dziecka z niepełnosprawnością (legitymacja) otrzyma bezpłatną wejściówkę.

Dodatkowo, podczas ,,Mojego pierwszego wyjścia do kina” będziemy mieli dla naszych małych gości niespodzianki: misiaki-kadeciaki.
 
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Wilczy Gang
Filmowa przygoda dla małych i dużych.
"Złodziejaszki" na bulwarze
Japoński dramat „Złodziejaszki” otworzy cykl...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ