CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

Kino pod gwiazdami

Kino pod gwiazdami
Przystań Gosławice

Kino pod gwiazdami

W wakacje zapraszamy na seanse filmowe do kina pod gwiazdami. Duży ekran stanie przed Konińskim Domem Kultury oraz w Przystani Gosławice.

Kino pod gwiazdami zaprasza na trzy seanse filmowe: 6 i 27 lipca oraz 3 sierpnia. Pokażemy filmy: Iluzja 2, Złe mamuśki oraz La La Land.

 

3 sierpnia, godz. 22.00 Przystań Gosławice

La La Land - to opowieść o początkującej aktorce, która pracuje jako kelnerka, a na swojej drodze spotyka muzyka jazzowego, Sebastiana. Ten zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w knajpie. Gdy ich drogi się przecinają, oboje zaczynają spełniać swoje marzenia. Wspierają się, a miłość dodaje im sił. Rozwijanie kariery powoduje jednak, że zaczynają mieć coraz mniej czasu dla siebie. Czy mogą być razem, a jednocześnie marzyć i robić to, co kochają? Czy muszą się rozstać? Film z pewnością pozostaje w głowie na długo, tak jak przepiękna muzyka Justina Hurwitz’a. Dodajmy, że tytuł filmu stanowi grę słów, odnosi się do Los Angeles – miejsca akcji filmu oraz do słów ,,be living in la la land’’ oznaczających ,,bujać w obłokach’’. Film w reżyserii Damiena Chazelle’a zdobył 6 Oskarów: dla najlepszej aktorki, reżysera, za najlepsze zdjęcia, muzykę, piosenkę i scenografię.

W sierpniu kino plenerowe przeniesie się na koniński bulwar. Tam wyświetlone zostaną trzy filmy w ramach projektu ,,Dobre filmy na Bulwarze Nadwarciańskim’’: 4 sierpnia – Kwiat pustyni, 11 sierpnia – Kobieta z lodu, 18 sierpnia – Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie. Seanse ,,Dobrych filmów na Bulwarze’’ będą się rozpoczynać o 21.30.

KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Tancerze "Rytmixu" powitali nowy rok szkolny
Studio tańca RYTMIX świętują rozpoczęcie roku i powr&oac...
Jak rozmawiać z psem
Filmowa przygoda dla małych i dużych.
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ