CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

Kino pod gwiazdami Zatorza "Coś się kończy coś się zaczyna"

Kino pod gwiazdami Zatorza "Coś się kończy coś się zaczyna"
Plac przy ul. Chopina, os. Zatorze
Kino pod gwiazdami zaprasza w piątek, 30 lipca, na pokaz filmu ,,Coś się kończy, coś zaczyna”. Projekcja odbędzie się na placu przy ul. Chopina na osiedlu Zatorze w Koninie (naprzeciwko Sonaty).

Amerykański romans opowiada o Daphne, która rzuca pracę, rozstaje się z chłopakiem, przeprowadza do siostry i chce zmienić coś w swoim życiu: postanawia odpocząć od związków. Jednak kiedy na jednej imprezie poznaje Jacka i Franka i zaczyna spotykać się z nimi jednocześnie, jej plan rozpływa się w powietrzu. Mężczyźni są niezwykle atrakcyjni i bardzo różni: pierwszy jest wolnym duchem, a drugi twardo stąpa po ziemi. Nie mogąc wybierać między nimi, Daphne postanawia kontynuować obydwie znajomości. Jak zakończy się ta skomplikowana relacja - dowiecie się już 30 lipca w Kinie pod gwiazdami na osiedlu Zatorze w Koninie. Wstęp wolny. Start o 22.00. 

A już w sierpniu kino plenerowe przeniesie się nad rzekę. Oglądać będziemy ,,Dobre Filmy na Bulwarze Nadwarciańskim”. To projekt organizowany przez Miasto Konin, Koniński Dom Kultury i Młodzieżową Radę Miasta Konina. W repertuarze filmy: ,,Złodziejaszki” 6 sierpnia, ,,Miś” 13 sierpnia oraz ,,Joker” 20 sierpnia.
 
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Dzień Chłopca w Ence Pence
Zapraszamy na wyjątkowy Dzień Chłopca.
Dojrzały weekend w Muzeum
Muzeum Okręgowe w Koninie po raz kolejny włącza się do a...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ