CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

Konin Miasto Kobiet - kolejna edycja niezwykłego projektu

Konin Miasto Kobiet - kolejna edycja niezwykłego projektu
9.03.2021 godz: 08:00
10.03.2021 godz: 08:00
11.03.2021 godz: 08:00
12.03.2021 godz: 08:00
13.03.2021 godz: 08:00

Kobiecy świat – bądźmy razem w Mieście Kobiet

Zbliża się najbardziej kobiece wydarzenie w naszym mieście!

Kolejna edycja projektu Konin Miasto Kobiet

CKiS w Koninie wraz z 30 partnerami zaprasza do udziału w 13. edycji projektu Konin Miasto Kobiet, który odbywać się będzie od 5 do 13 marca 2021 r. Przygotowaliśmy blisko 60 propozycji w 4 różnych kategoriach: Przystanek kultura, Zadbaj o rozwój, Bądź w formie i Daj się rozpieszczać.

Mamy nadzieję, że trzynastka okaże się szczęśliwa i że dostarczymy Wam radości, inspiracji i wspaniałych kulturalnych doznań w tym trudnym dla wszystkich czasie. Z powodu pandemii Konin Miasto Kobiet odbywać się będzie w formule hybrydowej. Jeśli tylko będzie to możliwe, wydarzenia zorganizowane zostaną w tradycyjnej formule, jeśli warunki na to nie pozwolą, przeniesiemy je do sieci.

W tym roku na Przystanku kultura czekają wystawy, koncerty, seanse filmowe, autorskie spotkania i ciekawa lektura. Marząc o lepszych czasach, polecamy muzyczny projekt ORGANEK W NOWYM ŚWIECIE. Usłyszymy także uczniów Szkoły Wokalno-Aktorskiej FAMA w repertuarze Maryli Rodowicz pt. „Kobieta – piekło i raj”.

W Galerii CKiS Wieża Ciśnień zobaczymy wystawę malarstwa Izabeli Kostiukow „Lśnienie” a w CKiS przy ul. Okólnej fotografie Madam Miko „Amputation”. Udostępnione zostaną także wystawy wirtualne m.in. KOBIETY AKADEMII Fundacji Podaj Dalej czy KOBIETY W LITERATURZE – wystawa zaproponowana przez CDN PBP.

W Kobiecym Kinie Konesera w odnowionym wnętrzu Kina Oskard będzie można zobaczyć film „Helmut Newton. Piękno i bestia” o autorze kultowych, przesiąkniętych erotyzmem kobiecych aktów. A już 8 marca w Dzień Kobiet zaprosimy na Ladies Night z „Obiecującą. Młodą. Kobietą”, która na swoim koncie ma 4 nominacje do Złotych Globów 2021.

W Mieście Kobiet rozwijamy też pasje i zainteresowania, inwestujemy w siebie. A wszystko za sprawą wykładów, treningów i spotkań z barwnymi osobowościami. W kategorii Postaw na rozwój nie zabraknie warsztatów uJAwnianie siebie! Ósma edycja warsztatów to 3 spotkania online. Pozostając w domowym zaciszu, możesz dołączyć do kameralnej grupy i doświadczyć wspólnej pracy w zupełnie nowej jakości. Zadbaj o siebie w możliwie dostępny sposób: stwórz własną tarczę antykryzysową, rozpraw się z wewnętrznymi wrogami, naucz się samowspółczucia i przygotuj się do wiosennego przebudzenia.

Ze wspaniałymi kobietami spotkacie się również w ramach cyklu Kobiety z pasją, który współtworzy Anna Pilarska – redaktor naczelna portalu LM.pl. Od kilku lat na spotkania w miłej atmosferze, zapraszane są kobiety związane z Koninem i regionem. Również w tegorocznej edycji pojawią się ciekawe bohaterki, aby opowiedzieć o sobie i swoich pasjach.

Nie zabraknie w tegorocznej edycji porad związanych ze zdrowym stylem życia i budowaniem dobrej kondycji. Zapewnią to salony piękności, które proponują m.in. zabiegi, masaże i warsztaty. Warto również sprawdzić swoje możliwości i stawić czoła sportowym wyzwaniom. Po prostu Bądź w formie i Daj się rozpieszczać.

Szczegółowy program znaleźć można na stronie www.koninmiastokobiet.pl

Warto zaglądać również na profil na Facebooku facebook.com/kmk.konin

 

Bądźmy razem, oderwijmy się od codzienności i wspólnie świętujmy w Mieście Kobiet.

KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ