CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

Listopadowe Dzieciaki w Centrum

Listopadowe Dzieciaki w Centrum
Kino Centrum
Po niemal rocznej przerwie Dzieciaki w Centrum wracają do kina i na warsztaty filmowe. Pierwsze filmowe spotkanie w tym roku kulturalnym odbędzie się 6 listopada o godz. 14.00. Młodzi widzowie na dużym ekranie zobaczą animację ,,Rodzina Addamsów2” ich rodzice natomiast polską komedię ,,To musi być miłość”. Młodzi widzowie wezmą także udział w warsztatach filmowych. Zapisy już ruszyły.

Dzieciaki w Centrum to projekt realizowany przez Koniński Dom Kultury i Kino Centrum od kilku lat. Partnerem tego wydarzenia jest sieć kin Europa Cinemas. Zadaniem projektu jest promocja kina wśród młodego widza.

W sobotę, 6 listopada, młodych widzów i ich opiekunów zapraszamy o godz. 14.00 na animację ,,Rodzina Addamsów2”. Po filmie dzieci w wieku 5-10 lat zapraszamy na warsztaty filmowe i artystyczne prowadzone przez instruktorów KDK. Przypominamy, że liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona. Dzieci można zapisać na zajęcia od dziś, dzwoniąc pod nr tel: 63/211 31 33 w. 29. Warsztaty są płatne (10 zł) . Dzieci powinny zabrać ze sobą obuwie sportowe i ewentualnie koszulkę na przebranie.

Gdy najmłodsi poznawać będą kulisy powstawania filmów, ich opiekunów zapraszamy na polską komedię ,,To musi być miłość”. Drodzy rodzice, pamiętajcie, że podczas pobytu waszych pociech na warsztatach, powinniście być obecni w obiekcie i mieć włączone telefony komórkowe, na wypadek gdyby kontaktował się z wami instruktor.

Warsztaty filmowe
Pełne przygód i dobrej zabawy spotkanie z instruktorami KDK: Martą Merdzińską, Klaudią Cembrowicz i Dominkiem Karbowskim. Dzieci podczas zajęć sportowych, tanecznych i plastycznych –poznają kulisy powstawania filmów, rolę aktora, scenarzysty czy reżysera. Poprzez zabawę uczą się jak zachować w kinie i jak pomagać innym.
Jedną z części warsztatów są zajęcia sportowe. Warto więc zaopatrzyć pociechy w obuwie sportowe i ewentualnie koszulkę na przebranie.

Bilety:
Warsztaty filmowe – 10 zł – liczba miejsc ograniczona. *Nie obowiązuje zniżka na kartę 3+
Rodzina Addamsów2 – 13 zł. Jeden rodzic lub opiekun dzieci biorących udział w warsztatach wejście darmowe.
To musi być miłość – 13 zł dla rodzica lub opiekuna dziecka biorącego udział w warsztatach
18 zł – bilet normalny
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
„Moda dla każdego” - 14 edycja w nowej odsłonie!
CH Ferio Konin i Fundacja na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młod...
Nasze magiczne Encanto
Filmowa przygoda dla małych i dużych.
Klub wsparcia dzieci i młodzieży chorych na cukrzycę
Wsparcie i poradnictwo dla rodziców i dzieci!
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ