CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

"Mali Odkrywcy" ruszyły zapisy na kolonie

"Mali Odkrywcy" ruszyły zapisy na kolonie
Już po raz piąty Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka Podaj Dalej zaprasza Dzieci w wieku 8-18 lat z niepełnosprawnością z całej Polski na niezapomniane kolonie Mali Odkrywcy.


Na wszystkich małych i dużych "odkrywców" czeka rewelacyjna przygoda i niezapomniane wrażenia. Nowe przyjaźnie i cudowne chwile .. nie może Was zabraknąć.
 
Fundacja zaprasza w tym roku na dwa turnusy:
 
Mali Odkrywcy I „Sprawni jak Indianie” program jest oparty o cykl zajęć sportowych, w dniach 03-13 lipca 2019 roku w domkach „U Anny” ul. Powstańców Wielkopolskich 24 w Ślesinie koło Konina. Ośrodek zobaczycie TUTAJ
 
Mali Odkrywcy II „Bajkowy zawrót głowy” program jest oparty o cykl zajęć artystycznych,  w dniach 10-17 sierpnia 2019 w ośrodku wypoczynkowym Wityng w Mikorzynie koło Konina. Ośrodek zobaczycie TUTAJ
 
Udział w koloniach jest bezpłatny. Jedynie dojazd do miejsca wypoczynku i powrót do domu trzeba zapewnić we własnym zakresie.
 
Fundacja zapewnia pyszne całodzienne wyżywienie, opiekę wykwalifikowanej kadry oraz bogaty program zajęć, podczas których dzieci będą odkrywały swoje talenty i tajemnice otaczającego świata, a także będą rozwijały nowe umiejętności, uczyły się współpracy i samodzielności, a przede wszystkim wspaniale się bawiły wśród przyjaciół.
 
Czekają na Was zabawy sportowe, plastyczne, muzyczne i teatralne. Będą wycieczki, kąpiele w jeziorze, ognisko, konkursy, nagrody i mnóstwo atrakcji na łonie przyrody.
 
UWAGA: Zgłoszenia na kolonie trwają do 24.05.2019.  Ograniczona ilość miejsc!

Kartę kwalifikacyjną oraz regulamin znajdziecie TUTAJ

Dodatkowych informacji udziela: Danuta Grodzka, tel. 600 242 546, e-mail: danuta.grodzka@podajdalej.org.pl
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ