CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

Moje pierwsze wyjście do kina w Kino Centrum w Koninie

Moje pierwsze wyjście do kina w Kino Centrum w Koninie
Kino Centrum - Koniński Dom Kultury, Plac Niepodległości 1.
Wielki wyścig saneczkowy, mnóstwo śniegu, szalona zabawa i dużo śmiechu czekają widzów podczas seansu ,,Szybcy i śnieżni” w Kinie Centrum w sobotę, 27 lutego. Zapraszamy na ,,Moje pierwsze wyjście do kina” - wyjątkowy projekt dla najmłodszych widzów rozpoczynających przygodę z kulturą.
 
Realizowane przez Kino Centrum spotkania pod hasłem ,,Moje pierwsze wyjście do kina” to okazja, by pokazać dzieciom kino i wprowadzić maluchy w świat kultury. Rodzice często mają wątpliwości jak ich pociechy będą się zachowywały w kinie, czy dźwięk nie będzie dla nich zbyt głośny, czy nie przestraszą się ciemności. W odpowiedzi na szczególne potrzeby najmłodszych widzów zapraszamy do specjalnie przygotowane seanse filmowe. Zapewniamy, że:

- nie będzie całkowitej ciemności w sali kinowej (światła jedynie przyciemnione)
- dźwięk będzie przyciszony
- dzieci będą miały dużą swobodę (możliwość  poruszania się z dzieckiem po sali, sala nie będzie też całkowicie wypełniona)
- nie będzie obowiązywać całkowita cisza podczas seansu
- przed seansem nie będą wyświetlane reklamy
- zaprezentujemy krótkie filmy, które z pewnością nie zmęczą małych widzów.

Nasz projekt to również okazja, by nauczyć dziecko jak się zachowywać w kinie: kupić bilet, pokazać pani przy wejściu do sali, powiedzieć ,,dzień dobry”. Wszystko po to, aby w przyszłości kino czy teatr nie były dla dzieci miejscami obcymi, ale, by czuły się w nich swobodnie.
 
W sobotę, 27 lutego zapraszamy o godz. 15.00 na film ,,Szybcy i śnieżni”, który będzie niezwykłą przygodą dla małych widzów i ich rodziców. Franki, nieco szalony naukowiec, obmyśla koncepcję pojazdu, który ma zapewnić zwycięstwo jego drużynie podczas wyścigu saneczkowego. Maszyna jednak rozpada się tuż przed linią mety i okazuje się, że to sprawka zarozumiałego Zaca. Teraz Frankie wraz z drużyną wiernych przyjaciół zrobią wszystko, by skonstruować jeszcze szybszy pojazd i wygrać rywalizację. ,,Szybcy i śnieżni” to błyskotliwa animacja, która udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych dla grupy pogodnych i zdeterminowanych, choć nie zawsze zgodnych przyjaciół.
 
Bilety kosztują 13 zł.
Dzieci do 3. roku życia wejdą do kina za darmo. Również opiekun dziecka z niepełnosprawnością (legitymacja) otrzyma bezpłatną wejściówkę.
 
 
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Szkolenie dla wolontariuszy schroniska dla zwierząt w Koninie
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na szkolenie o po...
Muzeum Bardów. Marcin Styczeń w Koninie
Bilety w sprzedaży już od 20 października. Zapraszamy!
Rodzina Addamsów 2
Filmowa przygoda dla małych i dużych.
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ