CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

Muzeum Bardów. Wójcik&Sarniak

Muzeum Bardów. Wójcik&Sarniak
Muzeum Okręgowe w Koninie
20.03.2020 godz: 19:00 do 21:00
Niebagatelny tandem o wielkiej sile wyrazu, czyli duet Paweł Wójcik i Tomasz Sarniak już 20 marca wystąpi w zamkowym klubie w ramach projektu Muzeum Bardów w Muzeum Okręgowym w Koninie.

Paweł Wójcik – pieśniarz, autor tekstów, kompozytor, nazywany płockim bardem, śpiewa na swój sposób o sprawach, które wszystkich nas dotyczą, ale nie zawsze potrafimy o nich mówić. Od początku towarzyszy mu klawiszowiec – Tomasz Sarniak. Na początku Paweł Wójcik wraz z Tomaszem Sarniakiem nagrali dwie amatorskie płytki Toasty i Koniaczek, które powstawały w prywatnym mieszkaniu Tomasza. W roku 2013 zadebiutowali profesjonalną płytą Piosenki ze szkłem. Album jest kompilacją dwóch, pierwszych, samizdatowych produkcji duetu Wójcik & Sarniak. W październiku 2014 roku ukazała się ich druga płyta Obrazki. Znajdują się tu utwory inspirowane twórczością lub życiem malarzy, poetów, pisarzy, pieśniarzy, którzy wywarli wpływ na życie i twórczość Pawła Wójcika.

----

Projekt Muzeum Bardów, realizowany przez Muzeum Okręgowe w Koninie od roku 2019 to próba otwarcia muzealnych wnętrz na nowe, muzyczne zjawiska. Do wyjątkowej przestrzeni zamkowego klubu – kameralnej, przesiąkniętej historycznym i artystycznym genius loci – zapraszane są jedynie tacy artyści i zespoły, których twórczość właśnie w tak niezwykłym wnętrzu ma szansę wybrzmieć na nowo i z nową mocą.

Koszt biletu: 25 zł
Liczba miejsc ograniczona.
Bilety do nabycia w kasie muzeum od 20 lutego.
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Wystawa jubileuszowa w Konińskim Domu Kultury
Zapraszamy do obejrzenia wystawy zdjęć, która pow...
Spotkajmy się na macie - warsztaty dla niemowląt z rodzicami
Zapraszamy na BEZPŁATNE warsztaty dla niemowląt z rodzicami!
Zew krwi
Filmowa przygoda dla małych i dużych.
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ