CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

O poczuciu własnej wartości - bezpłatny webinar

O poczuciu własnej wartości - bezpłatny webinar
online
20.01.2021 godz: 20:30 do 22:00

Nie macie pewności, jak wasze poczucie własnej wartości wpływa na dziecko?
Nie wiecie, jak rodzi się poczucie własnej wartości?
W jaki sposób dzieci rozwijają zdrowe poczucie własnej wartości?

 
W imieniu organizatorów zapraszamy serdecznie na seminarium inspirujące oparte na filozofii i pedagogice Jespera Juula, duńskiego pedagoga i terapeutę rodzinnego, który wspierał rodziców i wychowawców w budowaniu dobrych relacji z dziećmi, wychowaniu w atmosferze szacunku i rozwijaniu odpowiedzialności osobistej.


DLA KOGO?

Uczestnikami seminarium mogą być rodzice, nauczyciele, wychowawcy w szkołach i przedszkolach, opiekunowie, dziadkowie i każdy kto chce zgłębić zagadnie poczucia własnej wartości.


JAKA FORMA?

Spotkanie ma charakter wykładu - prowadzący dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie omawianego tematu. Podczas seminarium jest czas na zadanie kilku pytań. Seminarium prowadzone jest na podstawie materiałów opracowanych przez Jespera Juula, a jego głównym celem jest niesienie inspiracji.


PROWADZĄCA WYKŁAD:

Prowadzi Ariadna Sowińska, żona, wierna uczennica swoich synów, z wykształcenia magister marketingu, od zawsze pracująca w finansach, z zamiłowania psycholog społeczny, certyfikowana trenerka FamilyLab Polska Jako certyfikowana trenerka Family-Lab jestem gotowa i chcę inspirować swoim doświadczeniem wszystkich, którzy dzięki wartościom takich jak: autentyczność, odpowiedzialność osobista, integralność oraz równość w godności i szacunku chcą doprowadzić do zmian jakościowych w swoim życiu i relacjach na każdej płaszczyźnie życia.

Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY!

Link do zapisów znajdziecie >>TUTAJ<<

KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ