CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

Park linowy Leśny Raj w Ślesinie zaprasza na majówkę - godziny otwarcia

Park linowy Leśny Raj w Ślesinie zaprasza na majówkę - godziny otwarcia
Park Linowy "Leśny Raj", ul. Napoleona 15 B, 62-561 Ślesin

Park Linowy Leśny Raj w Ślesinie

To kompleks nieopodal Konina, który zapewni Wam niezapomniane wrażenia, mega adrenalinę oraz poczucie wolności. Jest to wspaniały pomysł na aktywne spędzanie wolnego czasu.

W długi weekend majowy zaprasza Was w godzinach 12:00-19:00 (ostatnie wejście o godzinie 18:00)
 
Będąc nad Jeziorem Ślesińskim lub planując wojaże w tej okolicy, nie sposób nie zajrzeć do Parku Linowego Leśny Raj w Ślesinie. Obiekt zlokalizowany jest w otoczeniu lasu tzw. Termów Ślesińskich, nieopodal jeziora i praktycznie w centrum Ślesina, oferując moc wrażeń spragnionym większych atrakcji i przygody „na wysokości”. Dosłownie około 30 minut jazdy samochodem od Konina czeka Was i Wasze pociechy wyśmienita i absolutnie bezpieczna zabawa w koronach drzew. 

Oferta kompleksu skierowana jest do dzieci i młodzieży powyżej 120 cm wzrostu oraz dorosłych – bez ograniczeń wiekowych. Znajdziecie tu 3 trasy o zróżnicowanym stopniu trudności z przeszło 60 przeszkodami, które zapewniają niezapomniane wrażenia i doskonałą zabawę dla osób w różnym wieku i o różnym stopniu kondycji i sprawności fizycznej. Jest tu trasa JUNIOR (rozciągająca się około 1,5 m nad ziemią) doskonała dla dzieci około 6-7-letnich, trasa AMATOR (6 m nad ziemią) o średnim stopniu trudności dla dzieci nieco starszych oraz trasa EKSPERT (bagatela 10 m nad ziemią!) dla osób zaawansowanych we wspinaczce i zabawie w tego typu miejscach.

Bezpieczeństwo uczestników zabawy gwarantuje pełna asekuracja – liny i uprzęże asekuracyjne, lonże i kaski oraz wcześniejsze profesjonalne przeszkolenie na trasie szkoleniowej. Jeśli Wasze Dzieci są mniejsze – nic nie stoi na przeszkodzie, aby odwiedzić to miejsce ze znajomymi lub starszym rodzeństwem, bowiem na maluchy czeka tu bezpłatny plac zabaw.

Ceny biletów uzależnione są od wybranej trasy – wszystkie znajdziecie bezpośrednio na stronie internetowej obiektu. 
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ