CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

Puzzle Centrum Terapii i Rozwoju zaprasza na jogę dla dzieci

Puzzle Centrum Terapii i Rozwoju zaprasza na jogę dla dzieci
Puzzle Centrum Terapii i Rozwoju

Zapraszamy na jogę dla dzieci w Puzzle Centrum Terapii i Rozwoju

Zajęcia pokazowe (bezpłatne) odbędą się w sobotę 4 września w dwóch grupach wiekowych:
- 5-8 lat (od zerówki do drugiej klasy) godz.11.00 - 11.45
- 9-13 lat (od 3 klasy) godz.12.00 - 12.45
Obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona.
 
Podczas zajęć dowiemy się, co to jest joga, jakie są jej rodzaje i po co się ją ćwiczy. Poznamy pozycje jogi – asany – i ich wpływ na koncentrację. Poczujemy uroki medytacji. Będziemy wędrować w wyobraźni. Nauczymy się, jak piękna może być cisza i jak dużo można się od niej dowiedzieć. Dowiemy się, jak łatwo może się skupić nawet ten, komu się to dotąd nie udało. Dowiemy się czym jest uważność.
 
Rozpoczęcie praktyki jogi w młodym wieku uczy jak wykształcić i utrzymać prawidłową postawę ciała, jak radzić sobie ze stresem w szkole czy nawet w przedszkolu, Jak ćwiczyć umysł, zachować spokój. Joga wpływa na siłę, elastyczność i wytrzymałość ciała. Oddziałuje również na psychikę dziecka ucząc je koncentracji oraz świadomości swojego ciała.
 
Zajęcia prowadzi Elżbieta Wysocka-Olejniczak - certyfikowany instruktor jogi dla dzieci z elementami kinezjologii edukacyjnej.Absolwentka studiów podyplomowych Joga i relaksacja - Wydziału Rehabilitacji - Akademii Wychowania Fizycznego im. J. Piłsudskiego w Warszawie. Mama pięcioletniego Tytusa.
 
Kontakt 
tel.692155339
e-mail.: elzbieta_wysocka@o2.pl
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ