CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

Sekretne życie zwierzaków domowych 2

Sekretne życie zwierzaków domowych 2
CH Galeria nad Jeziorem
Już niebawem, w sobotę 25 maja CH Galeria nad Jeziorem zamieni się w prawdziwą krainę zwierzaków. Przygotowano wiele atrakcji dla uroczych i czarujących czworonogów oraz ich właścicieli. Wśród nich między innymi przejażdżka nietypowym Maxobusem, tor przeszkód, konkursy z nagrodami oraz konsultacje z lekarzem weterynarii. Wszystko w klimacie filmu „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”, który czeka na swoją premierę.
 
Organizatorzy przewidzieli wiele niespodzianek, które z pewnością przypadną do gustu dzieciom oraz ich ukochanym zwierzakom. Dwudziestominutowa przejażdżka dwupiętrowym psim autobusem to nie lada atrakcja! Psotny tor wzorowany na psich zabawach to obowiązkowy punkt programu każdego malucha. Skoki przez przeszkody, slalom, tuba oraz równia pochyła gwarantują znakomitą zabawę. Uwiecznieniem tego zwariowanego dnia będzie pamiątkowe zdjęcie na tle piknikowej scenerii.

Każdy będzie mógł przygotować również małą niespodziankę dla swojego pupila. Zawieszka z imieniem zwierzaka i telefonem kontaktowym jego właściciela to znakomity, praktyczny gadżet.

Ponadto na uczestników czekają liczne konkursy tematyczne z nagrodami. 

Jednym z punktów programu będzie spotkanie z behawiorystą, który odpowie na wszelkie pytania i podzieli się ciekawostkami ze świata zwierząt. Nie zabraknie również praktycznych porad dotyczących wychowania i relacji psów z właścicielami.

Organizatorzy nie zapomnieli również o samych czworonogach. W specjalnie przygotowanej strefie zewnętrznej przygotowano psie SPA, w którym profesjonaliści zadbają o wygląd pupili.

Podczas imprezy będzie można skorzystać także z bezpłatnych konsultacji lekarza weterynarii. Spotkanie to również znakomita okazja do rozmów z przedstawicielami lokalnych schronisk, którzy dodatkowo podczas eventu będą prowadzić zbiórkę karmy w ramach akcji „Karma wraca!”.

- Cieszymy się, że na terenie naszej Galerii możemy organizować wydarzenia, które poprzez zabawę edukują oraz zwiększają świadomość Klientów.Akcja „Karma wraca!” to wspaniała inicjatywa,obok której nie mogliśmy przejść obok niej obojętnie. – mówi Paulina Ostrowska, dyrektor Centrum Handlowego Galeria nad Jeziorem.

Serdecznie zapraszamy właścicieli i ich czworonogi od godziny 11:00 do 18:00.

Zapowiada się wspaniała sobota.
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Giełda Winyli i Płyt CD w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie
Giełda muzyczna to świetna okazja do zdobycia poszukiwan...
Niezwykle warsztaty dla dzieci w Puzzle Centrum Terapii i Rozwoju
Od kwietnia w PUZZLACH odbył się cykl fantastycznych war...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ