CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

Świąteczne Dzieciaki w Centrum

Świąteczne Dzieciaki w Centrum
Kino Centrum
Świąteczne filmy, niezwykła atmosfera i wielka niespodzianka - tak będzie podczas grudniowej odsłony projektu ,,Dzieciaki w Centrum” w Konińskim Domu Kultury.

Zapraszamy dzieci i rodziców do wspólnej zabawy! Spotkajmy się w niedzielę, 8 grudnia o 14.00 w Kinie Centrum w KDK, by powoli wchodzić w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Najpierw dzieci wspólnie z rodzicami obejrzą świąteczny film familijny ,,Magiczne Święta Ewy”. To opowieść o 10-letniej dziewczynce, która bożonarodzeniowe ferie spędza na farmie Phantom Owl w południowej Estonii. Przyjeżdżając na miejsce, Ewa jeszcze nie wie, że to właśnie ona uratuje tamtejszy las przed zarządcą, chcącym wyciąć w nim wszystkie drzewa. Przybycie dziewczynki pomaga również dwójce młodych ludzi znaleźć miłość oraz sprawia, że Ewa odkrywa największy sekret jej rodziny.

Po filmie dzieci wybiorą się na świąteczne warsztaty filmowo-artystyczne i będą przygotowywać niezwykłą niespodziankę! Zapewniamy, że wszystkich już ogarnie świąteczna atmosfera. Ale więcej nie możemy zdradzić!
W czasie, gdy dzieci będą uczestniczyć w warsztatach, rodzice wrócą do kina, by obejrzeć świąteczną komedię romantyczną ,,Last Christmas”. To historia Kate, która pracuje w dużym domu towarowym w Londynie jako elf. Jej życie jest pasmem niepowodzeń i złych decyzji. Jednak kiedy w pracy poznaje Toma, wszystko zaczyna zmieniać się na lepsze. Pomimo, że pozornie ta dwójka kompletnie do siebie nie pasuje, magia świąt sprawia, że postanawiają iść za głosem swoich serc... 

Koniński Dom Kultury i Kino Centrum realizują projekt ,,Dzieciaki w Centrum” wspólnie z elitarną siecią kin Europa Cinemas. Naszą misją jest przybliżenie młodszej i starszej publiczności osiągnięć kina europejskiego. Projekt ,,Dzieciaki w Centrum” zakłada edukację filmową przeznaczoną dla dzieci w wieku 6-10 lat. W programie spotkań, które odbywają się raz w miesiącu znajdują się: dobre, europejskie kino, warsztaty filmowo-artystyczne i wspaniała zabawa.

Na filmy do Kina Centrum zapraszamy wszystkich chętnych, a do udziału w warsztatach dzieci w wieku 6-10 lat po wcześniejszym zgłoszeniu w Impresariacie KDK, także telefonicznie (tel. 63 211 31 33 wew. 29). Liczba miejsc jest ograniczona (30 dzieci). Warsztaty są płatne (10 zł). Zapisy już trwają.

Dzieciaki w Centrum
8 grudnia, niedziela

Godz. 14.00 – film ,,Magiczne Święta Ewy” (czas 1 godz. 30 min.)
Godz. 15.30 – warsztaty dla dzieci
Godz. 15.30 – film dla rodziców ,,Last Christmas” (czas 1 godz. 42 min.)
Bilety na film dla dzieci i opiekunów: 12 zł
Warsztaty: 10 zł
 
 
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Niezwykłe urodziny z Bricks 4 Kidz
Bricks 4 Kidz - Konin zaprasza na niezapomniane przyjęci...
Bezpłatna Wyprawka Czytelnicza dla każdego przedszkolaka
Kampania „Mała książka – wielki człowiek&rdq...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ