CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa mama w Ferio Konin

Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa mama w Ferio Konin
Centrum Handlowe Ferio Konin
Przyszła mamo, zadbaj o siebie! Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo i Centrum Handlowe FERIO KONIN zapraszają na bezpłatne badania i konsultacje medyczne.

Bezpłatne USG i USG 4D, konsultacje medyczne, praktyczne porady i konkursy – to aktywności, które czekają na wszystkie mamy, które w dniu 25 stycznia odwiedzą FERIO KONIN w ramach akcji „Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwa Mama 2020”.

Ciąża to wyjątkowy moment w życiu kobiety, a my jesteśmy po to, aby pokazać jak świadomie czerpać z niego jak najwięcej radości. Na naszych bezpłatnych corocznych spotkaniach poszerzamy wiedzę kobiet o ciąży i macierzyństwie. 
 
Mamy w ciąży będą mogły wykonać bezpłatne badanie USG, które umożliwia ocenę rozwoju płodu, pomaga w wykryciu ewentualnych nieprawidłowości. Niezwykłym przeżyciem będzie możliwość wykonania USG 4D. Badanie daje mozliwość „podglądania“ dziecka w brzuchu mamy. Widok poruszającego się dziecka to niezpomniane emocje dla rodziców, które budują więź z dzieckiem jeszcze w okresie prenatalnym.

W FERIO KONIN, na potrzeby badań, powstaną dwa gabinety wyposażone w aparaty USG i niezbędny sprzęt. – Z chwilą rozpoczęcia akcji będzie obowiązywała kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona!

Rodzice będą mogli liczyć na konsultacje ekspertów m.in. w zakresie: przygotowania do porodu, karmienia piersią, właściwej diety mamy w ciąży i mamy karmiącej, pozyskiwania i przechowywania komórek macierzystych krwi pępowinowej, radzenia sobie z bólami kręgosłupa w ciąży i po porodzie, zalet i sposobów masażu dla mam i niemowląt, pielęgnacji niemowląt czy noszenia w chustach. Uczestnicy poznają praktyczne porady jak wrócić do formy po porodzie, a także dowiedzą się, jak - w przypadku zagrożenia życia – udzielić maluchowi pierwszej pomocy.

W trakcie prowadzonej akcji będzie możliwość wykonania badania skóry i włosów za pomocą mikroskopu cyfrowego.

Wszystkim zainteresowanym mamom w ciąży wykonamy profesjonalną sesję zdjęciową. Makijażystki marki Douglas zadbają o urodę naszych mam.

Aktywne mamy zapraszamy do konsultacji ze stylistką, która określi typ sylwetki, podpowie w jakiej stylizacji mamy będą się czuły najlepiej.

Co godzinę organizowane będa konkursy, nagrodą główną będą Szumiące Misie.

Konińska edycja ogólnopolskiej akcji ,,Szczęśliwe dziecko, Szczęśliwa mama 2020” odbędzie się w dniu 25 stycznia w FERIO KONIN, Stare Miasto ul. Ogrodowa  31 A, w godzinach: 11.00 - 16.00.

Dodatkowe informacje o akcji znajdziecie na stronie
www.szczesliwemacierzynstwo.pl oraz www.feriokonin.pl

 
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Mikołajki w Kinie Helios
Mikołajki to wyjątkowy czas dla całej rodziny, a najleps...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ