CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

Tulenie w terenie

Tulenie w terenie
Muzeum Okręgowe w Koninie
Dlaczego będzie tak wyjątkowo? Po pierwsze, po raz pierwszy spotkanie odbędzie się w przyjaznym i pięknym otoczeniu Muzeum Okręgowego w Koninie. Po drugie, po raz pierwszy zostanie włączone w Koniński Kongres Kobiet, który w tym samym czasie będzie odbywał się na terenie muzeum. Co za tym idzie, czeka nas wiele atrakcji!

> Od godziny 9:00 otwarty będzie Kącik Malucha, w którym nasze pociechy znajdą troskliwą opiekę i moc przyjemności

> O godzinie 10:30 zapraszamy na panel „Mamafia – wokół kwestii (braku) wsparcia między kobietami”, w którym udział wezmą nasze chustomamy – Dominika i Iga. Zapraszamy i Was do dyskusji! 

> Od godziny 12:00 zapraszamy do Strefy Bliskości, w której będziemy zarażać chustoświrstwem i wychowaniem bliskościowym, mówić o rodzicielstwie bliskości, doskonalić wiązania chustowe, malować buźki i bawić się z naszymi maluchami.

> W czasie trwania kongresu będzie również możliwość zapoznania się i zakupienia książki „Pokonaj laktoterroryzm” Estery Michalak.

> Od godziny 14:00 zapraszamy też do zwiedzania muzealnych ekspozycji. Jeśli Wasze maluchy nie znają jeszcze słonia leśnego Gosława, to czas to zmienić!

> Kongres zakończy puszczanie wianków – w końcu tuż tuż noc świętojańska! – skorzystajcie więc z okazji, by pod czujnym okiem florystek z Cosinusa nauczyć się pleść wianki. Otwarte warsztaty z wyplatania wianków odbędą się w godzinach 13:00-16:00 
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Filmowe Poranki: Strażak Sam tylko w kinie Helios
Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek.
Szkolenie dla wolontariuszy schroniska dla zwierząt w Koninie
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na szkolenie o po...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ